Silesion.PL

serwis informacyjny

Boost na derby Londynu – zagrasz po kursie 25.0 na Chelsea lub 50.0 na Arsenal

Boost na derby Londynu zagrasz po kursie 25.0 na Chelsea lub 50.0 na Arsenal

Boost na derby Londynu zagrasz po kursie 25.0 na Chelsea lub 50.0 na Arsenal

Hitem jutrzejszego wieczoru będą niewątpliwie zmagania na Stamford Bridge, gdzie ekipa Chelsea podejmie zespół Mikela Artety. Goście przegrali wszystkie swoje kwietniowe mecze – czy w derbach uda im się odwrócić złą passę?

Gracze mogą sami zdecydować, jaki jest ich typ na to spotkanie i według własnego uznania obstawić jedną z drużyn po MEGA kursie!
Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem (KOD PARTNERA)
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Zagraj za min. 50 zł dowolny kupon, który będzie objęty cashbackiem na start (w razie porażki otrzymasz zwrot stawki na konto bonusowe)
  4. Pozostałe 5 zł wykorzystaj na specjalny zakład dostępny TUTAJ – zakład na zwycięstwo Chelsea po kursie 25.0 lub na Arsenal po kursie 50.0
  5. W przypadku wygranej środki trafią na KONTO GŁÓWNE!

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author