Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN rozdaje ośmiopaki na majówkę!

1200x628 Majowy 8 pak

1200x628 Majowy 8 pak

Podczas gdy w najpopularniejszych polskich marketach ruszyły akcje 12+12 czy 4+4, legalny bukmacher BETFAN przenosi tę jakże uwielbianą przez Polaków promocję na rynek bukmacherski: przed Wami 8+ Nadchodzący wielkimi krokami weekend będzie nie tylko okazją do odpoczynku, ale również obstawiania, gdyż wydarzeń sportowych nie będzie brakować. Klienci zakładów bukmacherskich BETFAN będą mogli otrzymać w najbliższych dniach aż 8 darmowych zakładów i łącznie zebrać nawet 160 zł we freebetach!

Majówka, mecze i ośmiopak – idealne połączenie. Obstawiaj kupony w BETFAN za dokładnie 39 zł, a otrzymasz freebety o wartości 20 zł! Możesz zgarnąć 8 darmowych zakładów – po dwa każego dnia trwania promocji!

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

1. Stawiaj kupon

 • Zagraj za dokładnie 39 zł
 • SOLO lub AKO
 • Kurs kuponu min. 3.5
 • Kurs pojedynczego zakładu min. 1.4
 • Kupon musi być zagrany przez aplikację mobilną

2. Odbierz freebety

 • Otrzymasz freebet 20 zł automatycznie po zagraniu wymaganego kuponu
 • Możesz odebrać 8 takich freebetów, po 2 za każdy dzień
 • Freebet wykorzystasz w aplikacji mobilnej!

3. Warunki

 • Od 30.04. godz. 00:00 do 03.05. godz. 23:59
 • Każdemu Graczowi przysługują 2 freebety dziennie
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe 

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024