Silesion.PL

serwis informacyjny

BetFan Radar 365: Taśma profesjonalna na French Open!

Jak Ci tenisiści nie maja dość? Granie codziennie na takich obrotach to jest mega wysiłek dlatego tym bardziej ich podziwiamy. A jak już ich podziwiamy, to może warto byłoby na nich zarobić? Szczególnie, że mamy dla Ciebie specjalna promocję!

Zagraj za 39 zł “tasiemkę” na co najmniej 5 spotkań z tenisa z minimalnym kursem 1.3. Jeżeli kupon popsuje Ci jeden typ, to nie ma co się martwić, bowiem w takim wypadku zapewniamy zwrot stawki!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 04.06.
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 39 złotych.
  3. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń spośród dzisiejszych spotkań tenisowych. Kurs minimalny zdarzenia – 1,3.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 3,9 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  7. Bonus zostanie dopisany w środę, 05.06.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author