Silesion.PL

serwis informacyjny

Afrykańskie emocje w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata

Rozpoczęły się afrykańskie zmagania w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Z tej okazji zakłądy bukmacherskie BETFAN mają dla Was specjalną promocję w ramach Radaru365!

Zagrajcie za 299 zł na co najmniej 4 mecze tych rozgrywek z minimalnym kursem 1.4. Jeżeli nie wejdzie Wam kupon, to bukmacher gwarantuje zwrot równowartości 200 zł na konto bonusowe.

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 04.09.
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 299 złotych.
  3. Kupon musi zawierać co najmniej 4 mecze z kwalifikacji do MŚ w strefie afrykańskiej z kursem co najmniej 1.4 (prematch lub live). Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 04.09, 23:59.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot 200 zł w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 20 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  7. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 05.09
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024