Silesion.PL

serwis informacyjny

5 zł za każdy strzał San Marino i 50 za gola w Betfan

5 zl za kazdy strzal San Marino i 50 za gola w Betfan

5 zl za kazdy strzal San Marino i 50 za gola w Betfan

Piątaka za strzał a pięć dyszek za bramkę. Już w niedzielę czeka nas mecz San Marino kontra Polska! Skoro z Albanią zdobyliśmy cztery bramki, to ile dołożymy najbliższemu rywalowi? Sześć? Osiem? Nieważne! Ważne, że w BETFAN czeka freebet o wartości 5 zł za KAŻDY STRZAŁ W TYM MECZU… w wykonaniu San Marino. Co więcej – za gola San Marino legalny w Polsce bukmacher BETFAN zapłaci freebetem 50 zł ekstra!

Zasady są proste:

  • – zagraj w Betfan dowolny zakład na mecz San Marino – Polska
  • – kupony SOLO lub AKO
  • – stawka: dokładnie 49 zł
  • – kurs minimalny kuponu: 2.5
  • – kupon musi zostać rozliczony do 5.09, godziny 23:59

Freebet:

  • – otrzymasz freebet 5 zł za strzał San Marino na bramkę Polski
  • – np. 5 strzałów – nieważne, czy celne, czy też nie, otrzymasz freebet 25 zł
  • – co więcej – jeśli San Marino strzeli nam gola, to bukmacher ten zapłaci freeebet 50 zł ekstra

Akcja trwa do 05.09 do godziny 20:45. Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet, a wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024