Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowe 30 PLN na Blue Monday w GoPlusBet

Darmowe 30 PLN na Blue Monday w GoPlusBet

Darmowe 30 PLN na Blue Monday w GoPlusBet

Podobno trzeci poniedziałek stycznia jest najbardziej depresyjnym dniem w roku. Żeby tak nie było GoPlusBet ma dla nowych gracz coś extra. Poza bonusem powitalnym możesz zgarnąć łatwo dodatkowy, darmowy zakład na grę! Co więcej, promocja nie trwa tylko w poniedziałek, ale można także zgarnąć freebet we wtorek!

Co trzeba zrobić, aby uzyskać darmowy zakład 30 PLN? W dniach 16-17 stycznia br. zrealizuj wszystkie poniższe kroki:

1.Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
2.Wyraź zgody marketingowe;
3.Dokończ proces weryfikacji swojego konta.

Po tym wszystkim freebet trafi do Ciebie! 

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024