Silesion.PL

serwis informacyjny

Zmiany w eTOTO. Na poczatek nowe logo

Legalny bukmacher eTOTO zapowiada duże zmiany w swojej ofercie.

Zaprezentowane nowe logo,to tylko początek. Największe zmiany szykują się już jesienią 2017: Nowy wygląd strony,szybsze wpłaty i wypłaty,atrakcyjny bonus powitalny i bogatsza oferta zakładów na żywo.

Firma eTOTO dziś w głównej mierze inwestuje w nowe technologie, dzięki którym już niedługo damy naszym klientom najwyższej klasy produkt, jaki dotychczas oferowany był jedynie przez firmy zagraniczne. Trwają zaawansowane prace nad nową stroną internetową, aplikacjami mobilnymi, ofertą zakładów na żywo oraz ofertą gier wirtualnych. Przygotowujemy też bardzo atrakcyjną akcję promocyjną dla wszystkich dotychczasowych i nowych klientów – wylicza Piotr Rogowski, chief operating officer firmy eTOTO.

żródło: sport.pl

Oferta eTOTO na Polsat Boxing Night 7

 

GodzinaZakład1remis2
19:3080038E. BrodnickaM. Reyes1.0230.09.41
20:0080023N. DąbrowskiR. Talarek1.5025.02.42
20:0080048Ł. WierzbickiR. Tlatlik1.4026.02.72
20:3080003A. BalskiV. Meroro1.5025.02.42
21:0080006M. SulęckR. Jerkic1.1130.05.38
21:3080040K. GłowackiB. Howard1.0530.07.45
22:0080047M. MasternakI. Siłłach1.4525.02.56
23:0080045T. AdamekS. Haumono1.2030.03.95

Ciekawa dyskusja wywiązała się w kwietniu na Twitterze w związku z nadchodzącą galą Polsat Boxing Night 7.

Na pytanie,czy będzie można typować zakałdy bukmacherskie walk PBN 7 u polskich bukmacherów,Mateusz Borek odpowiedział,że tylko w E-toto – sponsora tego wydarzenia. (wczoraj Mateusz Borek oświadczył,że eTOTO nie ma wyłączności .Prezes Etoto dał zielone światło na PBN7 dla innych)

  • pamietaj ze UOKiK patrzy na ograniczanie dostepu do rynku;) – Mateusz Juroszek

  • Ale to ja jestem właścicielem projektu i mogę ustalać zasady 🙂 – Mateusz Borek‏

  • Nie. STS musi miec zgode na wykorzystywanie wyniku bo dziala zgodnie z ustawa. Ty organizujesz i powinienes zgody dac Fortunie, STSowi itd.- Mateusz Juroszek

  • Co to znaczy powinienem? Ja płace Miliony za imprezę a Ty masz za darmo zarabiać??? Ciekawy biznes.  – Mateusz Borek‏

  • Zupelnie inna sprawa to fakt zeby sie dogadac z wszystkimi bukami w PL, wspierac twoj projekt, promowac boks. To proponuje. – Mateusz Juroszek

  • Jeśli E-Toto da zgodę , to ze mną się dogadacie. – Mateusz Borek‏

Przypomnijmy,że promotorem imprezy został znany komentator telewizyjny Mateusz Borek. Jego agencja nosić będzie nazwę – MB Promotions. Podtytuł gali Polsat Boxing Night 7 brzmi Nowe Rozdanie.

– W przypadku wielu poprzednich gal siedziałem nad kontraktami w nocy i negocjowałem warunki z poszczególnymi zawodnikami. Najtrudniejsze negocjacje do tej pory to pięciotygodniowa dyskusja z Donem Kingiem dotyczące przyjazdu do Polski Erika Moliny. Były mnóstwo detali, kłóciliśmy się o każdy punkt, spędzałem nad tymi papierami długie tygodnie. Teraz aż tak trudno nie powinno być. Nabrałem trochę doświadczenia i dystansu. Przyzwyczaiłem się, że jednocześnie prowadzi się kilka rozmów – powiedział Mateusz Borek przed kamerami Polsatu Sport

 

E-Toto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to na chwilę obecną jeden z sześciu w pełni legalnych bukmacherów, jacy działają na terenie Polski. Firma posiada zezwolenie udzielone przez Ministerstwo Finansów a początki jej działalności datują się na rok 2011. Etoto od dobrych lat cieszy się bardzo dobrą opinią, szczególnie wśród klientów zainteresowanych przede wszystkim zakładami na mecze polskiej ekstraklasy. Firna posiada kilkadziesiąt punktów zlokalizowanych na terenie prawie całej Polski. Jeżeli chodzi o witrynę internetową eToto, to w pierwszej kolejności rzuca się w oczy przejrzysty, czytelny interfejs, dzięki któremu korzystanie ze strony jest proste i intuicyjne. Dla poczatkujących graczy, witryna oferuje zakładkę nazwaną “Pierwsze kroki“, gdzie możemy w łatwy i zrozumiały sposób zapoznać się z mechanizmem działania zakładów bukmacherskich oferowanych przez eToto. Oprócz tego, zakładka “Pierwsze kroki” w czytelny sposób informuje klienta również o podstawowych zasadach dotyczących zakładów(minimalna stawka zakładu pojedynczego, zakładu systemowego, maksymalna liczba zdarzeń na kuponie i tak dalej) a także metodach płatności.

Oferta

Przejdźmy do najważniejszego aspektu, czyli oceny oferty, jaką ma swoim klientom do zaproponowania eToto. Obtawiać możemy spotkania polskiej ekstraklasy, piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligii Europy. W porównaniu do ofert innych bukmacherów, wybór pod względem ilości rozgrywek, na które klienci mogą robić zakłady, jest dosyć niewielki. Jednak inne zalety eToto w pełni rekompensują ten brak.

Przede wszystkim, eToto oferuje cały szereg ciekawych, pożytecznych i pomysłowych bonusów, promocji oraz różnego rodzaju rozwiązań dodatkowych. Pierwszym z rozwiązań, o których trzeba tutaj wspomnieć, jest niezwykle wysoki, jak na polskie warunki, bonus startowy, który wynosi aż 500 zlotych. Kwotę tę możemy wykorzystać w przeciągu 60 dni od momentu dokonania rejestracji na stronie bukmachera. Kolejna niezwykle ciekawą i nowatorską opcją jest możliwość zwiększania zysku z wygranej w przypadku zakładów akumulowanych. Rozwiązanie to zostało nazwane przez bukmachera “pięć+“.

Jeśli klient prawidłowo wytypuje wynik pięciu spotkań, do sumy wygranej bukmacher dolicza 5 procent(w przypadku pojedynczej wygranej w wysokości 1000 złotych bonus będzie więc wynosił 50 zł). W przypadku 10 poprawnie wytypowanych wyników “dopłata” będzie wynosić 30 procent. Jeżeli jednak uda się nam poprawnie wytypować wyniki 14 lub więcej spotkań, premia, jaką eToto doda do naszej wygranej, będzie sięgała aż 50 procent, co stanowi niespotykanie atrakcyjne rozwiązanie w porównaniu do podobnych bonusów oferowanych przez inne firmy bukmacherskie.

Kolejnym rozwiązaniem, które należy zapisać eToto na plus, jest możliwość indywidualnej negocjacji kursu w przypadku obstawienia co najmniej 3 spotkań na kwotę wynoszącą minimum 500 zł.

Następna ciekawa opcja to możliwość porównywania kursów, jakie oferuje na poszczególne zakłady eToto, z kursami innych bukmacherów. Dzięki porównywarce kursów użytkownik może każdorazowo ocenić atrakcyjność kursu, jaki na dany zakład oferuje mu eToto.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024