Silesion.PL

serwis informacyjny

Niewiarygodny kupon! Pomylił się trzykrotnie i… wygrał majątek!

Obstawiasz mecze. Jeżeli spotkanie kończy się zgodnie z Twoimi przewidywaniami, na konto wpada wygrana albo kupon nadal jest w grze. Jeżeli się mylisz, pieniądze przepadają, a kupon ląduje w koszu. Tak to przeważnie wygląda, jednak użytkownik aplikacji Superbet przekonał się, że można też zbić majątek na błędnym typowaniu. Pomylił się na jednym kuponie aż trzykrotnie, ale wygrał… 334 tysiące złotych!

To nie miało prawa się udać, a jednak tak się stało! Jeden z graczy Superbet w niezwykły sposób skorzystał na jednej z najbardziej lubianych przez graczy funkcjonalności wyróżniających tego bukmachera – z Superprzewagi. Na jednym kuponie obstawił aż 21 zdarzeń, stworzył tak zwaną „taśmę”, która przy obstawieniu za niewielką kwotę dawała szansę niebotycznego pomnożenia środków. Tym sposobem z zaledwie piętnastu zrobił aż 334 036 złotych! Z tego aż 170 tysięcy to Superbonus (przyznawany przez Superbet kuponom z dużą liczbą zdarzeń). Nic z tego nie miałoby jednak miejsca, gdyby nie Superprzewaga, dzięki której ten bukmacher rozlicza jako wygrane wyniki meczów już przy dwubramkowym prowadzeniu, nawet jeżeli skończą się ostatecznie remisem lub porażką zespołu, na który postawiłeś.

Tak też było w przypadku klienta, który na swoim kuponie, oprócz 18 dobrze wytypowanych meczów, miał aż trzy, które uratowała Superprzewaga! Tym sposobem Royal Antwerp, Olympiakos Pireus i Inter Mediolan uniknęli rozczarowania gracza – każdy z tych zespołów wypuścił z rąk prowadzenie 2:0, jednak dzięki Superprzewadze te mecze zostały rozliczone jako wygranewprawiając tym samym w stan euforii autora tego niesamowitego kuponu.

Superprzewaga uratowała już setki tysięcy kuponów, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyliśmy. To najlepsza reklama tej funkcjonalnlości jaką mogliśmy wymyślić. Nic bardziej nie udowadnia, że warto grać właśnie u nas, niż taka spektakularna wygrana. Gratuluję zwycięzcy! – powiedział z entuzjazmem Łukasz Seweryniak, prezes Superbet.

Obok nowoczesnej alikacji mobilnej, rozbudowanych funkcji społecznościowych Supersocial czy wysokich bonusów, to właśnie Superprzewaga jest elementem, który najczęściej chwalą klienci marki Superbet. Obowiązuje ona nie tylko w piłce nożnej. Z tej funkcji korzystają też ci, którzy obstawiają mecze tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i hokeja na lodzie. Skorzystali z niej na przykład wszyscy ci, którzy obstawili zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski w meczu z Mołdawią. Biało-czerwoni prowadzili w Kiszyniowie 2:0, żeby przegrać 3:2. Kupony klientów Superbet, którzy przewidywali wygraną zespołu prowadzonego wówczas przez Fernando Santosa były jednak wygrane. Jakie płyną z tego wnioski dla graczy?  

Po pierwsze: w futbolu 2+2 nie zawsze musi dawać 4. A po drugie, warto dać sobie dodatkową szansę i zaufać marce Superbet – tutaj nwet kiedy się pomylimy, może się okazać, że mieliśmy rację!

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec II kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023