Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady bukmacherskie – jak założyć konto?

W Polsce działa kilka serwisów w których możemy założyć konto i legalnie obstawiać np. mecze piłki nożnej, hokeja, koszykówkę i wiele innych dyscyplin sportowych. Zakładanie konto u bukmachera jest dość proste. Wystarczy wybrać legalną stronę, kliknąć w zakładkę rejestracja.

Wpisujemy wszystkie dane: imię, nazwisko, adres, adres mailowy, numer telefonu, datę urodzenie, PESEL – (będzie weryfikowany z dowodu tożsamości, który będziemy musieli wysłać skanem), zaznaczamy skąd pochodzą pieniądze, którymi będziemy grali. Następnie zaznaczamy wszystkie zgody (marketingowe oraz te za które dostaniemy bonusy na start) i klikamy zarejestruj. Gdy będziemy już zarejestrowani, musimy kliknąć jeszcze w link aktywacyjny, który dostaniemy na maila. Zalogujemy się ponownie i możemy przesłać pieniądze na konto w serwisie bukmacherskim.

Aby wykonać przelew mamy wiele możliwości, możemy zrobić to za pomocą tradycyjnego przelewu z banku, blika, Paypala, karty kredytowe, portfela Masterpass. Musimy tylko pamiętać, że w zakładach bukmacherskim wygrywa się, ale również bardzo szybko możemy stracić nasze pieniądze. Dodatkowo hazard uzależnia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023