Silesion.PL

serwis informacyjny

TB Show Match: Wisła Płock – VfL Wolfsburg

Dzięki współpracy z Turtle Beach (producentem profesjonalnych akcesoriów dla graczy) Wisła Płock i VfL Wolfsburg zorganizują pokazowy mecz w grę FIFA 20. Obie drużyny posiadają sekcje esportowe, czyli profesjonalnie zespoły rywalizujące w grach komputerowych.

Rozgrywki sportowe zostały zawieszone, a wszelkie aktywności możliwe są w zasadzie jedynie online. Mecz pokazowy, który odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 19:47, również ma za zadanie zachęcenie do pozostania w domach i kibicowania wirtualnym zmaganiom zawodników. 

Czwartkowy pojedynek rozpocznie się od starcia na XBOX ONE, w którym zawodnik Wisła Płock eSports Cezary “KarteKpL” Gontarek podejmie gracza VfL Wolfsburg Benedikta Bauera. W następnej rundzie na PS4 zmierzą się natomiast bramkarze obu piłkarskich drużyn Thomas Dähne i Lino Kasten. Spotkanie rozegrane zostanie na wirtualnym stadionie VfL Wolfsburg: Volkswagen-Arena, a event skomentują Krzysztof “Mr Cogito” Lenarczyk oraz Bartosz “Seven” Majewski.

Co niezwykle istotne podczas najbliższego meczu prowadzona będzie także akcja charytatywna wspomagającą polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. Wpłat już teraz można dokonywać na stronie www.siepomaga.pl/koronawirus, podając w treści #nafciarzepomagaja. Trzy najwyższe wpłaty otrzymają od płockiego klubu upominki niespodzianki. 

Mecz w grę FIFA 20 pomiędzy Wisłą Płock i VfL Wolfsburg rozpocznie się w czwartek 23 kwietnia o godzinie 19:47. O ostatecznym wyniku spotkania zadecyduje suma zdobytych bramek. Z wydarzenia zostanie przeprowadzona transmisja internetowa, która będzie dostępna na klubowym klubowym Facebooku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024