Silesion.PL

serwis informacyjny

YOON Group sponsorem Śląska Wrocław

Firma YOON Group będzie oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław także w sezonie 2020/21. Na mocy nowej umowy logo polsko-koreańskiej firmy eksponowane będzie nie tylko na koszulkach I zespołu, ale pojawi się również na strojach meczowych ekstraligowej drużyny kobiet oraz rezerw WKS-u występujących w rozgrywkach II ligi.

Współpraca Śląska i YOON Group rozpoczęła się w lipcu 2018 roku. Wtedy to polsko-koreańska firma specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych, została jednym z całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. W kolejnym sezonie YOON Group zwiększył swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy trafiło na rękawki koszulek piłkarzy WKS-u.

Współpraca z YOON Group stanowi dla nas sztandarowy model rozwijania partnerstwa biznesowego. Cieszymy się, że w kolejnym sezonie również została ona poszerzona. Zaufanie takiej firmy jak YOON Group uważamy za duże osiągniecie naszego klubupodkreśla prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski.

Aktywność sponsora wykraczała jednak zdecydowanie ponad samą ekspozycję na strojach meczowych czy w materiałach promocyjnych klubu. W lutym 2019 roku Śląsk oraz YOON Group zainicjowali unikalne wydarzenie w historii PKO Ekstraklasy. Podczas meczu Trójkolorowych z Lechią Gdańsk obchodzony był Dzień Koreański, który niósł ze sobą szereg działań podkreślających polsko-koreańską przyjaźń. Punktem kulminacyjnym obchodów był występ zawodników WKS-u w spotkaniu z Lechią w specjalnych, okolicznościowych koszulkach. Ich nazwiska na trykotach zapisane zostały bowiem w języku koreańskim.

Śląsk i YOON Group rozpoczynają właśnie trzeci rok współpracy. W nowym sezonie znów kontynuowana będzie ona jeszcze w większym zakresie niż dotychczas. Logo sponsora umieszczone zostanie nie tylko na rękawkach koszulek I zespołu, ale także drużyny kobiecej oraz rezerw występujących w II lidze.

Prowadzimy swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, bardzo lubimy piłkę nożną, a współpraca ze Śląskiem stała się już także ważną częścią historii naszej firmy. Hasło YOON Group brzmi: “Projektujemy i budujemy Wasze marzenia”. Chcielibyśmy nadal realizować je wspólnie ze Śląskiem Wrocław i życzyć drużynie powodzenia w rozpoczynającym się sezonie – mówi prezes firmy Junsik Yoon.

YOON Group od 2014 roku działa na polskim rynku. Zapewnia pełny zakres usług architektonicznych i konstrukcyjnych – od koncepcji po wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksów przemysłowych, realizowała m.in. projekt budowy fabryki LG Chem Wrocław Energy.

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024