Silesion.PL

serwis informacyjny

Trzy pierwsze kupony w kalendarzu adwentowy forBET

Kalendarz Adwentowy – 18 grudnia

Dziś pierwszy półfinał Klubowych Mistrzostw Świata, a w kalendarzu adwentowym forBET dzień kolejnych promocji! Abyście mogli cieszyć się z bezstresowej gry przygotowali dla Was zwrot połowy stawki na 3 pierwsze kupony! Wystarczy zagrać dziś zakład za 79 PLN, a w przypadku przegranej zwrócą na konto gracza 40 PLN. Bo święta są od tego, aby rozdawać prezenty!

Regulamin promocji:

1. Do promocji zaliczają się trzy pierwsze kupony zagrane w zakładach NA ŻYWO w dniu 18.12.
2. Kupony muszą zostać rozliczone 18.12, do godziny 23:59.
3. Ogólny kurs kuponu musi wynosić min. 3.0. Ilość zdarzeń zawartych na kuponie jest dowolna- wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty zakładów NA ŻYWO.
4. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 79 PLN.
5. Zwrot połowy stawki kuponu w postaci bonusu 40 PLN nastąpi w momencie gdy kupon okaże się przegrany.
6. Jeżeli np. dwa pierwsze zagrane kupony okażą się przegrane , a trzeci wygrany, to gracz otrzyma zwrot w postaci 80 PLN bonusu. Jeżeli każdy z trzech pierwszych kuponów za 79 PLN okaże się trafiony, a np. czwarty kupon będzie przegrany, to gracz nie otrzyma bonusu.
7. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
8. Kupony systemowe oraz zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
9. Bonus zostanie przyznany 19.12, do godziny 23:59.
10. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to czas na jego aktywacje wynosi 30 dni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author