Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET zostaje z Rakowem! „Mierzymy wysoko”

forBET zostaje z Rakowem Mierzymy wysoko

forBET zostaje z Rakowem Mierzymy wysoko

Dwa lata to za mało! Firma forBET Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z Rakowem Częstochowa i pozostanie Sponsorem Strategicznym Klubu w nadchodzącym sezonie. – Razem zdobyliśmy dwa Puchary i wicemistrzostwo Polski, ale mierzymy jeszcze wyżej. W nowej umowie przewidziane jest nawet premia za wygranie Ligi Konferencji – mówi prezes forBETu Paweł Majewski.

Bukmacher pozostanie Sponsorem Strategicznym jeszcze przynajmniej przez rok, zakres świadczeń pozostaje bez zmian – logo forBET znajdzie się na froncie koszulek meczowych i w stałej ekspozycji na stadionie. Sponsor zadba o dedykowane promocje dla kibiców – cały czas mogą oni zakładać konto z kodem RAKOW, co daje dodatkowe korzyści dla gracza i dodatkowe wpływy do budżetu klubu. Wkrótce ruszy też nowa edycja popularnego konkursu „Wtorek koszulek worek”.

Raków to nowocześnie zarządzany klub, który mierzy wysoko. Jako przykład podam szczegół z naszych negocjacji: to na wniosek Rakowa dopisaliśmy do umowy premię za wygranie Ligi Konferencji. Myślę, że w wielu polskich klubach by o tym nie pomyślano. Raków ma ambicje, a takie podejście budzi nasz szacunek Cieszę się, że z takimi partnerami będziemy współpracowali także w nadchodzącym sezonie – chwali prezes Majewski.

Dziękujemy forBETowi za poprzednie dwa lata i za przedłużenie umowy na kolejny sezon. Co tu dużo mówić: my jesteśmy zadowoleni z tej współpracy, kibice także. Z forBETem na koszulce zdobyliśmy kilka trofeów i myślę, że to pomaga budować wspólną tożsamość. Pracujemy dalej i liczymy na dobre efekty – komentuje prezes Rakowa Adam Krawczak.

Raków jest jednym z czterech polskich zespołów, które wystąpią w eliminacjach europejskich pucharów. Lech powalczy o fazę grupową Ligi Mistrzów, a Raków, Pogoń oraz Lechia o Ligę Konferencji. Medaliki, jako zdobywcy Pucharu Polski, do gry wejdą od 2. rundy eliminacji.

Raków to jedyny klub w Ekstraklasie sponsorowany przez forBET. W 1. Lidze bukmacher wspiera Arkę Gdynia i ŁKS Łódź, a w 2. Lidze Motor Lublin. forBET jest legalnym polskim bukmacherem, działającym w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami, popularny jest zwłaszcza MaxiZysk.

Wszystkie najciekawsze mecze piłkarskie z Polski i zagranicy można obstawiać na stronie www.iforbet.pl oraz w punktach naziemnych forBET.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author