Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET dłużej z Arką! „Premia za awans czeka”

forBET dluzej z Arka gdynia Premia za awans czeka

forBET dluzej z Arka gdynia Premia za awans czeka

Gdy w 2020 roku firma forBET Zakłady Bukmacherskie została Sponsorem Głównym Arki Gdynia, celem był szybki powrót do Ekstraklasy. Nie udało się i przed Żółto – Niebieskimi kolejny sezon walki o powrót do elity, ale klub nadal może liczyć na wsparcie bukmachera. – Zostajemy z Wami! Przedłużamy umowę o dwa lata i wierzę, że tym razem Ekstraklasa będzie nasza. Premia za awans czeka – mówi prezes forBETu Paweł Majewski.

W obu sezonach do szczęścia brakowało niewiele, bo Arka odpadała z walki dopiero w barażach. Szczególnie blisko było w tym roku, gdy do ostatniej kolejki podopieczni Ryszarda Tarasiewicza walczyli o bezpośrednie wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Taki jest sport, konkurencja też nie śpi. Ważne, żeby robić swoje i się nie poddawać. Przedłużenie umowy było dla nas naturalnym krokiem, bo jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy klubem i z kibicami. Zawsze miło jest wpaść do Gdyni z naszą Strefą Kibica, więc do zobaczenia pod stadionem w nowym sezonie! – dodaje prezes Majewski.

Zakres świadczeń, którymi dysponuje Sponsor Główny, pozostaje praktycznie niezmieniony. Logo bukmachera nadal zajmować będzie centralną część koszulki meczowej, a na stadionie rozmieszone będą stałe bandy reklamowe. forBET dba o dedykowane promocje dla kibiców – cały czas mogą oni zakładać konto z kodem ARKA, co daje dodatkowe korzyści dla gracza i dodatkowe wpływy do budżetu klubu.

Bardzo się cieszymy, że firma forBET pozostanie Sponsorem Głównym Arki jeszcze przez minimum dwa sezony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i jednocześnie wdzięczni za wsparcie, które nieprzerwanie otrzymujemy od lipca 2020 roku. Przedłużenie umowy pozwoli nam na budowę silnej drużyny, która może rywalizować o zwycięstwo w każdym meczu. – deklaruje prezes Arki Michał Kołakowski.

Arka to, obok ŁKSu Łódź, jeden z dwóch klubów 1. Ligi sponsorowanych przez forBET. W Ekstraklasie bukmacher wspiera wicemistrzów Polski – Raków Częstochowa, a w 2. Lidze Motor Lublin.

Wszystkie najciekawsze mecze piłkarskie z Polski i zagranicy można obstawiać na stronie www.iforbet.pl oraz w punktach naziemnych forBET

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author