Silesion.PL

serwis informacyjny

Triumf Igi Świątek w WTA Finals po kursie 100 w BETFAN

Triumf Igi Swiatek w WTA Finals po kursie 100 w BETFAN

Triumf Igi Swiatek w WTA Finals po kursie 100 w BETFAN

Iga Świątek znakomity w swoim wykonaniu sezon zakończy prestiżowym turniejem WTA Finals 2022. Polka jest faworytką do końcowego triumfu. Z tej okazji tylko dla nowych graczy w BETFAN mamy specjalną ofertę – możliwość postawienia na wygraną Igi w WTA Finals 2022 po szalonym kursie 100.0!

Zasady promocji:

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 i wpłać min. 55 zł
  • Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% w razie porażki)
  • Następnie zagraj za maksymalnie 2 zł kupon solo na triumf Igi Świątek w WTA Finals po kursie 100.0 (W TYM MIEJSCU)
  • Jeżeli Iga wygra turniej, otrzymasz aż 176 zł na konto główne!
  • Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową, który przysługuje Ci niezależnie od tego, czy kupon okaże się wygrany!

Promocja trwa do 30.10, godz. 23:59.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024