Silesion.PL

serwis informacyjny

Haaland strzeli z BVB? W BETFAN zgarniasz 176 zł za 2 złote

Haaland strzeli z BVB W BETFAN zgarniasz 176 zl za 2 zlote

Haaland strzeli z BVB W BETFAN zgarniasz 176 zl za 2 zlote

Jeden z najlepszych napastników świata, Erling Haaland, ponownie zagra w Lidze Mistrzów przeciwko swojemu byłemu klubowi, Borussii Dortmund! Czy zawodnik Manchesteru City po raz kolejny trafi do siatki?

Tylko dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna oferta – możliwość postawienia na gola Norwega po szalonym kursie 100.0!

Zasady promocji:

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600,  i wpłać min. 55 zł
  • Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% w razie porażki)
  • Następnie zagraj za maksymalnie 2 zł kupon solo na gola Haalanda w meczu z BVB po kursie 100.0 (W TYM MIEJSCU)
  • Jeżeli Norweg zdobędzie bramkę, otrzymasz aż 176 zł na konto główne!
  • Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową, który przysługuje Ci niezależnie od tego, czy kupon okaże się wygrany!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024