Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielka wygrana w BETFAN. 300 tysięcy 20 ZŁ

1200x628 KUPON

1200x628 KUPON

Wczorajszy dzień w BETFAN był wyjątkowo szczęśliwy dla jednego z Graczy – Adriana, który wczoraj spróbował swoich sił w typowaniu europejskich pucharów i… poradził sobie rewelacyjnie! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600

Co się znalazło na kuponie? Niemal same oczywistości. W końcu można było się spodziewać, że AS Monaco pokona Crvene zvezde Belgrad, Fiorentina ogra Rigas Futbola Skola, a PSV Eindhoven Bodo Glimt. Jednak tylko Gracz Adrian stworzył z tego doskonałą taśmę.

Jeden z jego kuponów za stawkę 20 zł dał mu wygraną w kwocie ponad 300 tysięcy! Warto dodać, że jego wygrana mogła powiększyć się o kolejne 200 tysięcy, gdyby Partizan zwyciężył we wczorajszej rywalizacji z czeską ekipą Slovacko. Jesteśmy jednak przekonani, że i tak na pewno jest zadowolony z wczorajszego profitu. Serdecznie gratulujemy.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024