Silesion.PL

serwis informacyjny

Thomas Thurnbichler nowym trenerem polskich skoczków!

Thomas Thurnbichler nowym trenerem polskich skoczkow

Thomas Thurnbichler nowym trenerem polskich skoczkow

Polski Związek Narciarski na Twitterze w specjalnym materiale wideo poinformował o nowym trenerze reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Pamiętajcie, z Prezesem się nie dyskutuje, bo Prezes ma czasem rację. Potwierdzamy doniesienia Austriackiego Związku Narciarskiego i Międzynarodowej Federacji Narciarskiej dot. Thomasa Thurnbichlera – oficjalnie poznajcie nowego trenera Kadry Narodowej A w skokach narciarskich” – czytamy na oficjalnym profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Twitterze.

Thomas Thurnbichler nowym trenerem kadry polskich skoczków narciarskich. 32-letni Austriak będzie następcą Michala Doleżala” – taka informacja pojawiła się w niedzielę na oficjalnej stronie Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024