Silesion.PL

serwis informacyjny

Zniszczoł wygrał konkurs w Willingen? Tak było w Superbet!

PZN x Superbet

Niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen do samego końca trzymał w napięciu polskich kibiców. Po pierwszej serii liderem z przeszło dziesięciopunktową przewagą był Aleksander Zniszczoł. Niestety Polak popsuł drugi skok, zajmując ostatecznie ósmą lokatę, jednak pasjonaci skoków, którzy obstawili jego zwycięstwo w Superbecie, mogli cieszyć się z efektownej wygranej!

Dzięki sztandarowej promocji bukmachera, Superprzewadze, gracze którzy przed konkursem wykazali się „czutką” i postawili na Zniszczoła, mogli już w przerwie świętować. A powód do radości był znaczny, albowiem w Superbecie za każdą postawioną złotówkę na Zniszczoła, gracz zarobił aż 75 (minus podatek)! I chociaż 29-latek z Cieszyna w drugiej serii konkursowej skoczył znacznie słabiej i wypadł poza podium, kupony zostały rozliczone jako wygrane: wystarcza trzypunktowa przewaga nad resztą stawki, żeby uruchomić SuperPrzewagę.

– Współczujemy Olkowi, któremu mimo świetnej pierwszej próby nie udało się stanąć na podium i gratulujemy naszym graczom, którzy skorzystali z SuperPrzewagi. Mamy jednak nadzieję, że następnym razem przy prowadzeniu Polaka nie będziemy musieli jej uruchamiać, bo nasz zawodnik po prostu wygra – uśmiecha się Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Największą różnicę ta promocja robi oczywiście w piłce nożnej, gdzie kupony są rozliczane na korzyść graczy już przy dwubramkowym prowadzeniu, chroniąc ich przed wahaniami formy zespołów. Z taką nierówną dyspozycją w obu seriach konkursowych zmaga się Aleksander Zniszczoł. Niespodziewany lider naszej kadry również w Zakopanem miał szanse na podium, jednak spadł z 4. na 11. miejsce.

– Fajnie jest prowadzić w zawodach o Puchar Świata, szkoda jednak że nie było tego podium. Trudno, co się odwlecze, to nie uciecze. Jakiś bagaż był z tyłu głowy. Chciałem po prostu powtórzyć skok z pierwszej serii i po części to mi się udało, nie byłem tak spięty jak wcześniej. No cóż, tak wyszło – podsumował Zniszczoł w rozmowie z oficjalnym kanałem PZN. W czasach, kiedy był na szczycie, Adam Małysz podkreślał, że najważniejsze jest oddawanie dwóch równych skoków. Teraz tę prostą naukę jako prezes Polskiego Związku Narciarskiego musi przekazać Zniszczołowi, który niewątpliwie ma potencjał, aby regularnie stawać na podium.

Pasjonaci analizy sportowej wymieniają SuperPrzewagę jako jeden z najważniejszych, obok nowoczesnej aplikacji mobilnej czy wysokich kursów, powodów, dla których warto stawiać na Superbet. W 2023 roku 90% entuzjastów zakładów bukmacherskich grających u tego bukmachera skorzystało minimum raz z tej promocji. – Dzięki temu wypłacamy większe i częstsze wygrane niż nasza konkurencja – podkreśla Seweryniak. Superbet to oficjalny partner Polskiego Związku Narciarskiego, zdecydowanie stawiający na skoki narciarskie jako zimowy sport numer jeden w naszym kraju. Oprócz Superprzewagi, która jest wyróżnikiem tego bukmachera we wszystkich najciekawszych dyscyplinach i rozgrywkach, od tego sezonu znacznie rozbudował ofertę na skoki, dodając do niej między innymi SuperBets, pozwalające łączyć różne zdarzenia dotyczące jednych zawodów w idealną kombinację na kuponie.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN  – zarejestruj konto w Superbecie  z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024