Silesion.PL

serwis informacyjny

Piotr Żyła osobiście odsłoni swoją figurę z klocków LEGO w Wiśle

Koncert

Koncert

28 kwietnia 2022 r. Piotr Żyła osobiście dokona premierowego odsłonięcia swojej figury zbudowanej w skali 1:1. Pochodzący z Wisły reprezentant Polski w skokach narciarskich i trzykrotny olimpijczyk został zbudowany z 70 000 klocków LEGO®

Mnóstwo niesamowitych budowli, a wśród nich :

fot. materiał prasowy

ROLLER COASTER

Ekscytująca, licząca 4 metry długości trasa przejazdu kolejki górskiej. Model jest zbudowana w taki sam sposób, jak prawdziwy roller coaster – winda łańcuchowa ciągnie wózek na pierwsze wzniesienie, a resztą zajmuje się grawitacja…

fot. materiał prasowy

DIABELSKI MŁYN

Diabelski młyn ma 235 cm wysokości i w całości (łącznie z linkami pełniącymi funkcję przęseł) składa się z elementów wyprodukowanych przez LEGO®. Model zaopatrzony jest w silnik, który sprawia, że ten klockowy kolos potrafi się obracać.

PODŚWIETLANE FIGURY

Niezwykła kolekcja naturalnej wielkości figur z klocków LEGO®.

fot. materiał prasowy

POSTACIE Z FILMÓW I BAJEK

Wśród modeli inspirowanych bohaterami bajek ulubione samochody z filmu Cars™ oraz Krecik.

NIESAMOWITE STATKI

Wykonane z dbałością o każdy szczegół parowce Mark Twain oraz duma floty Missisipi James Watt.

fot. materiał prasowy

MARCIN GORTAT

Jedyny polski koszykarz w historii NBA, który awansował do jej finału, został zbudowany z klocków w skali 1:1 – figura ma 214cm wysokości.

fot. materiał prasowy

FUN PARK

Kolorowa Strefa Zabawy dla dużych i małych z atrakcjami stanowiącymi inspirację do tworzenia własnych budowli, strefąDuplo®dla najmłodszych oraz miejscem do „rysowania” i „pisania” klockami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024