Silesion.PL

serwis informacyjny

SkyShowtime ogłasza listę seriali i filmów przed premierami na ośmiu nowych rynkach w Europie Środkowej i Wschodniej

SkyShowtime oglasza liste seriali i filmow przed premierami na osmiu nowych rynkach w Europie Srodkowej i Wschodniej

SkyShowtime oglasza liste seriali i filmow przed premierami na osmiu nowych rynkach w Europie Srodkowej i Wschodniej

Nowa europejska usługa przesyłania strumieniowego będzie dostępna od 14 lutego w Albanii, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii i na Słowacji. SkyShowtime oferując różnorodny wybór niesamowitej rozrywki – w tym pierwsze filmy hollywoodzkie i ekskluzywne nowe seriale z największych światowych studiów – w doskonałej cenie

SkyShowtime – kolejna świetna usługa przesyłania strumieniowego w Europie – będzie kontynuowana z powodzeniem w 2023 r. W kolejnym zestawie uruchomień nastąpi największa jak dotąd ekspansja usługi, obejmująca osiem nowych rynków w Europie Środkowej i Wschodniej. 14 lutego SkyShowtime wprowadzi swoją ofertę premium do klientów w Albanii, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii i na Słowacji.

Klienci na tych rynkach startowych będą mieli dostęp do ekskluzywnych premier telewizyjnych pierwszych filmów kinowych Universal Pictures i Paramount Pictures, nowych i ekskluzywnych seriali fabularnych, treści dla dzieci i rodzin oraz wyboru kultowych tytułów i produkcji od Nickelodeon, DreamWorks Animation , Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock — wszystkie transmisje strumieniowe w jednym miejscu. SkyShowtime będzie również prezentować lokalne oryginalne programy, filmy dokumentalne i programy specjalne z rynków. Firma niedawno ogłosiła zawarcie umowy nabycia 21 oryginalnych seriali od HBO Max w Europie, w tym nowych seriali, których premiera będzie miała miejsce w 2023 roku jako SkyShowtime Originals.

Oferując tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny, SkyShowtime jest domem dla nowych hitów filmowych, które będą dostępne w usłudze po ich premierze kinowej i domowej. Od premiery lokalni widzowie będą mieli dostęp do:  „Ambulans”, „Downton Abbey: Nowa epoka”, „Jerry and Marge Go Large”, „Jurassic World Dominion”, „Ray Donovan: The Movie”, „Redeeming Love”, „Pan Wilk i spółka. The Bad Guys”, „The Hanging Sun”, „Wiking” i „Top Gun: Maverick”.

Dodatkowo abonenci będą mieli dostęp do różnorodnych seriali, w tym: „1883”, „1923”, „A Friend Of the Family”, „All The Sins”, „Amerykański Żigolak”, „Funny Woman”, „Halo”, „Law & Order”, „Pozwól mi wejść”, „Burmistrz Kingstown”, „Pitch Perfect: Bumper In Berlin”, „Star Trek: Strange New Worlds”, „Souls”, „Super Pumped: The Battle For Uber”, „The Best Man: The Final Chapters”, „The Calling”, „The Fear Index”, „Pierwsza Dama”, „The Midwich Cuckoos”, „The Offer”, „The Rising”, „Tulsa King”, „Vampire Academy” i „Yellowstone”.

Wielkie nowe filmy i seriale, które trafią na SkyShowtime w nadchodzących miesiącach, obejmują niektóre z najbardziej oczekiwanych premier: „A Town Called Malice, „Belfast”, „Drift – Partners In Crime”, „Lioness”, „Nie!”, „Minionki: Wejście Gru”, „Rabbit Hole”, „Uśmiechnij się”, „Czarny telefon” i „The Great Game”.

Klienci w całej Europie Środkowo-Wschodniej będą mogli również obejrzeć dwa pierwsze SkyShowtime Originals, które trafią do serwisu w 2023 roku – czeską produkcję The Winner i polską Warszawiankę . Kolejną popularną lokalną produkcją, która trafia do serwisu jest węgierski tytuł The Informant. Dodatkowo od marca dla abonentów dostępnych będzie siedem znanych lokalnych tytułów, w tym: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers ( Czechy), Sukces (Chorwacja).

Dyrektor generalny SkyShowtime, Monty Sarhan, powiedział: „Uruchomienie SkyShowtime na ośmiu nowych rynkach to niesamowity sposób na rozpoczęcie roku. To nasza największa jak dotąd premiera i jestem niezwykle podekscytowany możliwością kontynuacji ciągłego sukcesu usługi, która została już uruchomiona w Skandynawii, Holandii, Portugalii i wielu regionach Adriatyku. Jestem przekonany, że nasi nowi widzowie w Europie Środkowej i Wschodniej będą zachwyceni naszą niesamowitą ofertą seriali i filmów w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy również bardzo podekscytowani możliwością sprowadzenia ukochanego serialu z oryginalnym scenariuszem z powrotem do Europy Środkowo-Wschodniej”.

Gabor Harsanyi, regionalny dyrektor generalny SkyShowtime na Europę Środkową i Wschodnią, powiedział: „SkyShowtime dostarcza szereg niesamowitych treści. Z dumą zapewniamy naszym nowym klientom w Europie Środkowo-Wschodniej nowy i ekskluzywny dostęp do najnowszych seriali i największych hitów filmowych z naszych kultowych i światowej sławy studiów, a także do lokalnych i oryginalnych programów, które będą rezonować z naszymi widzami. Jestem podekscytowany, że ta światowej klasy oferta premium pojawia się w naszym regionie z lokalną narracją i bardzo konkurencyjną ofertą w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej”.

SkyShowtime będzie dostępny bezpośrednio dla konsumentów za pośrednictwem strony internetowej: www.skyshowtime.com oraz aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google TV i LG TV.

W Albanii, Kosowie, Macedonii Północnej i na Słowacji SkyShowtime będzie dostępny za 5,99 € miesięcznie. W Rumunii usługa będzie dostępna za 3,99 € miesięcznie. W Czechach cena wyniesie 179 CZK miesięcznie, na Węgrzech 1999 HUF miesięcznie, a w Polsce 24,99 zł miesięcznie.

Uruchomienie następuje po długo oczekiwanym przybyciu SkyShowtime do Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji we wrześniu; Holandia i Portugalia w październiku; oraz Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Serbia i Słowenia w grudniu.

O SkyShowtime

SkyShowtime to kolejna wielka europejska usługa przesyłania strumieniowego, która została uruchomiona na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Usługa SkyShowtime, dostępna teraz w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Finlandii, Czarnogórze, Norwegii, Holandii, Portugalii, Serbii, Słowenii i Szwecji, będzie kontynuowana w Albanii, Andorze, Czechach, Węgrzech, Kosowie, Macedonii Północnej, Polska, Rumunia, Słowacja i Hiszpania z premierami do pierwszego kwartału 2023 r.

SkyShowtime, będące wspólnym przedsięwzięciem Comcast i Paramount Global, oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i oryginalne seriale kultowych marek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime jest domem dla ekskluzywnych premier pierwszych filmów kinowych Universal i Paramount, a także premier seriali z Paramount, NBCU i Sky.

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author