Silesion.PL

serwis informacyjny

Testy medyczne Vasyla Kravetsa w Lechu Poznań

To nie koniec transferów do Lecha Poznań. W piątek, obok Niki Kacharavy, testy medyczne przechodzi również Vasyl Kravets. To 23-letni ukraiński lewonożny obrońca, który zostanie wypożyczony do Kolejorza z hiszpańskiego klubu CD Leganes. Umowa obowiązywać będzie przez dwanaście miesięcy, po poznańskiej stronie jest też opcja pierwokupu.

Kravets urodził się we Lwowie i jest wychowankiem miejscowych Karpat – w tym klubie występował również swego czasu obecny obrońca Lecha, Volodymyr Kostevych. W pierwszej drużynie zadebiutował w 2015 roku, a dwa lata później został wypożyczony do hiszpańskiej drużyny CD Lugo, z której na początku 2019 roku przeniósł się grającego w La Liga CD Leganes. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii rozegrał sześć meczów, a ostatnie pół roku spędził znów w CD Lugo. Teraz ma trafić do Kolejorza.

W piątek w południe rozpoczął testy medyczne w poznańskiej klinice Rehasport. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to zostanie wypożyczony z Hiszpanii na rok z opcją pierwokupu.

źródło: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024