Silesion.PL

serwis informacyjny

Tadeusz Pawłowski bukmacherskim ekspertem forBET

22. kolejka Lotto Ekstraklasy okiem Tadeusza Pawłowskiego #TeddyTypuje [KONKURS]

Legenda Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski będzie bukmacherskim ekspertem forBET! Jeden z najlepszych strzelców w historii wrocławskiego klubu będzie typował dla bukmachera mecze Lotto Ekstraklasy, Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

Na “dzień dobry” zobaczcie, jakie wyniki “Teddy” prognozuje w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy.

Z tej okazji dla swoich klientów forBET przygotował konkurs. Postaw kupon za minimum 10 zł zawierający wszystkie mecze 22. kolejki Ekstraklasy. Jeśli trafisz więcej poprawnych wyników, niż Tadeusz Pawłowski, wówczas zdobędziesz bonus w wysokości 50 zł!

Na zgłoszenia ze screenem zwycięskich kuponów forBET czeka pod adresem pomoc@iforbet.pl do wtorku do godziny 23:59. Do dzieła!

Tadeusz Pawłowski 24 lutego 2014 ponownie objął posadę trenera Śląska Wrocław. Gdy Tadeusz Pawłowski objął posadę trenera Śląska, ani razu nie przegrał na swoim stadionie (11 zwycięstw 6 remisów). Po skończonym sezonie 2013/14 Śląsk zajął pod jego wodzą 9 miejsce, wygrywając grupę spadkową. W sezonie 2014/2015 Śląsk zajął 4 miejsce, które premiowało awansem do europejskich pucharów dzięki czemu Tadeusz Pawłowski stał się pierwszym trenerem Śląska, który awansował z tym klubem do europejskich pucharów jako trener i jako piłkarz.

REGULAMIN

 1. W promocji liczą się tylko kupony zawierające wszystkie mecze najbliższej kolejki Ekstraklasy
 2. Jeden użytkownik może otrzymać tylko jeden bonus
 3. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 10 PLN
 4. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji
 5. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
 6. Aby otrzymać bonus należy zgłosić się do nas na maila pomoc@iforbet.pl podając numer przegranego kuponu w następujący wtorek, pomiędzy 00:00 a 23:59
 7. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
 8. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od momentu zgłoszenia
 9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
 10. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024