Silesion.PL

serwis informacyjny

ForBET przedłużył kontrakt z żużlowym klubem Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie już drugi rok z rzędu będzie sponsorem GKŻ Wybrzeże.

  • WybrzezeGdansk.pl: Współpraca ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk to nie jedyna Państwa aktywność w sporcie. Jesteście firmą mocno zaangażowaną w sponsoring sportowy. Gdzie jeszcze można Was spotkać?

    Paweł Majewski, specjalista ds. marketingu forBET: Faktycznie wspieramy wiele klubów. Jeśli chodzi o żużel to od samego początku bardzo aktywnie działamy w tym sporcie. W minionym sezonie byliśmy sponsorem Stali Gorzów i Włókniarza Częstochowa, Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Stali Rzeszów. Sponsorowaliśmy także szereg pojedynczych imprez jak Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gorzowie, Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w Gdańsku czy rundę finałową Speedway European Championship w Lublinie. W nadchodzącym sezonie wspierać będzie Włókniarza Częstochowa, którego zostaliśmy sponsorem tytularnym, w 2018 roku drużyna z Częstochowy będzie więc występowała pod nazwą forBET Włókniarz Częstochowa. Rozpoczynamy także współpracę z KS Toruń. No i oczywiście kontynuujemy nasze działania z Wybrzeżem Gdańsk. Oprócz żużla aktywnie działamy także w piłce nożnej, jesteśmy sponsorem głównym Śląska Wrocław, wspieramy także wiele innych klubów: Odrę Opole, GKS Tychy, Stomil Olsztyn, ŁKS Łódź, Radomiaka Radom, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin i Sokół Ostróda. Jesteśmy także sponsorem siatkarskiej PGE Skry Bełchatów.
  • WybrzezeGdansk.pl: Przedłużenie współpracy na kolejny rok wskazuje, że dotychczasowa kooperacja spełnia Państwa oczekiwania. Czy tak jest w rzeczywistości? Co jest największym atutem klubu, który sprawia, że ta wzajemna współpraca się rozwija?

    Paweł Majewski: Oczywiście, że jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. W innym przypadku nie byłoby mowy o przedłużeniu współpracy. Jak już powiedziałem wcześniej atutem są na pewno kibice, ale też w czasie minionego sezonu przekonaliśmy się, że klub jest bardzo profesjonalnie zorganizowany, dzięki czemu nasza współpraca układała się wzorowo. Z naszego punktu widzenia bardzo dużym atutem klubu są ludzie w nim pracujący, którzy z jednej strony świetnie rozumieją potrzeby klubu, a z drugiej strony sponsorów. Dzięki temu współpraca przynosi obu stronom korzyści, a docelowo skorzystać na tym powinni kibice, którzy będą mogli cieszyć się z dobrych występów żużlowców z Gdańska.
  • WybrzezeGdansk.pl: Czy w efekcie rocznej współpracy pojawiły się już widoczne efekty reklamy podczas zawodów żużlowych, czy też traktują Państwo reklamę na żużlu bardziej jako działanie mające wzmocnić rozpoznawalną już markę firmy?

    Paweł Majewski: Nasze działania skupiają się na dwóch obszarach. Z jednej strony jako stosunkowo cały czas młoda firma kładziemy nacisk na wzmocnienie rozpoznawalności naszej marki. Z drugiej strony we współpracy z każdym z klubów zależy nam też na dotarciu do kibiców, którzy chcieliby zostać naszymi graczami. W przypadku działań z Wybrzeżem Gdańsk jesteśmy zadowoleni ze współpracy na obu tych płaszczyznach, ale też zdajemy sobie sprawę, że w nadchodzącym sezonie jest jeszcze sporo do zrobienia i na pewno wspólnymi siłami postaramy się jeszcze bardziej zaakcentować naszą obecność w klubie.

źródło: http://www.wybrzezegdansk.pl/aktualnosci/forbet-zostaje-z-nami-pawel-majewski-warto-inwestowac-w-zuzel

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author