Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Bowl – Bezpieczny zakład w Betcris

Super Bowl Bezpieczny zaklad w Betcris

Super Bowl Bezpieczny zaklad w Betcris

W nocy z niedzieli na poniedziałek Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals staną do walki o trofeum Vince’a Lombardiego. W drodze do finału obie drużyny pokonywały faworyzowanych rywali – Rams odprawili m.in. Tampa Bay Buccaneers ze słynnym Tomem Bradym, z kolei Bengals pokonali choćby Kansas City Chiefs, którego grą kieruje znakomity Patrick Mahomes. Faworytem jest zespół Rams i to nie tylko dlatego, że mecz odbędzie się na ich stadionie w kalifornijskim Inglewood. W Betcris Superbowl obstawisz bezpiecznie, bo w razie przegranej bukmacher ten zwróci Ci stawkę we freebecie!

Jak działa promocja?

  • Wpłać min. 50 PLN i postaw kupon SOLO lub AKO za min. 50 PLN składający się ze zdarzeń z minimalnym kursem 1.30, wyłącznie z oferty na NFL.
  • Jeżeli Twój pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się nietrafiony otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO, składającym się z min. 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „SUPER BOWL – BEZPIECZNY ZAKŁAD” 

1. Organizatorem promocji „SUPER BOWL – BEZPIECZNY ZAKŁAD” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „SUPER BOWL – BEZPIECZNY ZAKŁAD” obowiązuje od dnia 13.02.2022 roku od godziny 10:00 do dnia 14.02.2022 do godziny 8:00.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu (wyłącznie z oferty NFL) SOLO lub AKO ze stawką min. 50 PLN z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem zdarzenia co najmniej 1.30 (zdarzenie musi być zakończone w trakcie trwania promocji).
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, a ich pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 50 PLN.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 14.02.2022 roku, do godz. 16:00.
7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.
8. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
9. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
10. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden freebet.
11. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author