Silesion.PL

serwis informacyjny

eSport: Michał Michu Müller dołącza do Betcris

Michal Michu Muller dolacza do Betcris

Michal Michu Muller dolacza do Betcris

Esport w Betcris nigdy nie śpi! Dzisiejszy start jednego z absolutnie największych eventów branżowych w Polsce – IEM Katowice 2022 to doskonała okazja do zaprezentowania nowego ambasadora, który wzmocni team Betcris – Michała Michu Müllera! Ta współpraca oznacza dalsze umacnianie się marki BETCRIS na pozycji lidera bukmacherskiej oferty esportowej oraz szereg bonusów, ofert specjalnych i aktywacji w social media kreowanych wraz z influencerem. #TwojeEsportoweMiejsceDoGry

Michał gra z Betcris

Michu, czyli Michał Müller to profesjonalny gracz CS:GO i świeży nabytek międzynarodowej ekipy MAD Lions. Wyróżnia go pasja, zaangażowanie i osobowość, dzięki którym regularnie powiększa grono swoich followersów w mediach społecznościowych, min. na Twitchu, Instagramie czy YouTubie.

Bacznie obserwowaliśmy Michała już od jakiegoś czasu pod kątem rozwoju jego jako zawodnika
i twórcy treści, więc nie zdziwił nas progres, jaki osiągnął w ostatnim czasie. Lubimy wyławiać z rynku tak utalentowane perełki i przy złapaniu wspólnego flow wykorzystywać potencjał obu stron. Wierzę, że nasza energia i pasja do esportu przyczynią się do zbudowania atrakcyjnej oferty i komunikacji dla naszych graczy. Michał, witamy w teamie Betcris!  – s
komentowała Urszula Wasilewska, marketing manager Betcris Polska.

Esport na bogato w Betcris: powitalny freebet i esportowa misja

Betcris po raz kolejny postanowił stworzyć ofertę powitalną dla nowych graczy zainteresowanych obstawianiem esportu. Na kod rejestracyjny Michu składa się:

  • 50 PLN na zakład bez ryzyka,
  • 200 PLN freebetu na start,
  • 50 PLN do wykorzystania na rozgrywki esportowe.

Z uwagi na to, że druga połowa lutego przebiegać będzie pod znakiem esportu, już teraz legalny bukmacher BETCRIS zapowiada pojawienie się w najbliższych dniach specjalnej promocji z tematycznymi misjami zakładającymi atrakcyjne pule nagród, która potrwa niemal do końca miesiąca. Betcris nawiązał też współpracę z agencją gamingową Fantasyexpo, która odpowiedzialna jest między innymi za dobór twórcy do kampanii. 

Rozwój segmentu esportowego stanowi w strategii Betcris bardzo istotny obszar od samego początku działalności. Jako marka bukmacherska dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta stale się rozszerzała, a promocje stałe i tymczasowe były dostosowywane do oczekiwań graczy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author