Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed Hegemonem Mysłowice ostatni mecz sezonu

Drużyna Hegemon Mysłowice szykuje się do emocjonującego zakończenia sezonu w 1. lidze rugby. W nadchodzącym ostatnim meczu sezonu, Hegemon Mysłowice podejmie u siebie Legię Warszawa. Spotkanie to odbędzie się 18 maja o godzinie 15:00 na Stadionie Rugby Wesoła w Mysłowicach.

Po serii zaciętych zmagań i niezwykle emocjonujących spotkań, nadchodzi czas na zakończenie sezonu w wielkim stylu. Hegemon Mysłowice, po zwycięstwie nad Legią Warszawa w poprzednim starciu wyjazdowym 20:19, będzie chciał udowodnić swoją dominację również na własnym terenie.

Trenerzy oraz zawodnicy Hegemona Mysłowice są pełni determinacji i gotowi do walki do ostatniego gwizdka. Mecz z Legią Warszawa zapowiada się jako prawdziwe widowisko, które na pewno dostarczy wielu emocji kibicom rugby.

Zespół Hegemon Mysłowice liczy na gorące wsparcie swoich wiernych kibiców, którzy od początku sezonu stanowią nieocenioną siłę i motywację dla drużyny. “Bądźcie z nami, aby wspólnie kibicować i cieszyć się zakończeniem sezonu w najlepszym możliwym stylu.” – mówią mysłowiccy rugbyści.

Zapraszamy wszystkich fanów rugby na ostatni mecz sezonu.

O klubie Hegemon Mysłowice:

Hegemon Mysłowice to rozwijająca się drużyna rugby, zdobywająca uznanie wśród kibiców oraz w środowisku sportowym. Obecnie seniorzy Hegemona są najwyżej sklasyfikowanym zespołem rugby 15-osobowego z województwa śląskiego, w klubie szkoleni są także młodzi adepci tej dyscypliny. Klub stosuje zasadę fair-play oraz promuje wartości sportowe nie tylko na boisku, ale także poza nim, co przekłada się na budowanie i rozwijanie społeczności lokalnej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024