Silesion.PL

serwis informacyjny

Countdown do Super Bowl LVI z Betcris

Countdown do Super Bowl LVI z Betcris 2022

Countdown do Super Bowl LVI z Betcris 2022

Wielkie odliczanie do święta futbolu amerykańskiego trwa! W ramach mocnego wejścia w Walentynki, wielki kick off planowany jest pół godziny po północy czasu polskiego. Betcris, Oficjalny Sponsor NFL na rynkach Ameryki Łacińskiej podejmuje się przewidywania tego który z dwójki zdolnych, młodych trenerów będzie górą w tym starciu, a także…czy Dre. Dre zainauguruje słynne Halftime Show.

Finałowy mecz NFL (National Footbal League) to najchętniej oglądane coroczne wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych, ze średnią oglądalnością na poziomie blisko 100 milionów telewidzów (dla porównania – największe hity NBA śledzi kilkanaście milionów kibiców).  Niedzielne starcie będzie miało miejsce na SoFi Stadium w Los Angeles, na którym kibice z Miasta Aniołów będą mogli wspierać swój lokalny klub – Rams. Przeciwnikiem zespołu z LA będzie Cincinnati Bengals. W ostatnich miesiącach na najważniejszą postać Rams wyrósł Cooper Kupp. 28-latek w tym sezonie został pierwszym graczem w historii NFL, który zebrał na swoim koncie 2000 złapanych jardów.

W szeregach obronnych drużyny prym wiedzie z kolei Aaron Donald, który w przeszłości trzykrotnie otrzymywał nagrodę dla najlepszego defensywnego zawodnika rozgrywek. To właśnie Rams należy upatrywać jako faworytów. Przed startem sezonu kurs na awans Bengals do Super Bowl wynosił… 200.00. Historia rodem z mistrzowskiego sezonu piłkarzy Leicester City.

Super Bowl 2022 – ciekawostki: ile kosztują reklamy, puchar i mistrzowskie pierścienie:

  • Tegoroczne Super Bowl (56. finał) będzie ósmym rozegranym w Los Angeles.
  • Super Bowl to zabawa dla zamożnych. Najtańsze (!) bilety na niedzielny mecz kosztują bagatela 6,5 tysiąca dolarów! VIP-owskie wejściówki (z cateringiem, możliwością poznania gwiazd Halftime Show) to wydatek rzędu 100 tysięcy dolarów.
  • Tymczasem bilety na pierwszą edycję Super Bowl kosztowały zaledwie 6 dolarów. Zainteresowanie było wówczas tak małe, że organizatorzy pozostali z pulą niewykorzystanych wejściówek.
  • W finale dojdzie do pojedynku dwóch najmłodszych trenerów w NFL. Prowadzący Rams Sean McVay ma 36 lat, a dowodzący Bengals Zac Taylor 38.
  • Premia za wygraną w Super Bowl wynosi 150 tysięcy dolarów dla każdego zawodnika. 

Super Bowl to przede wszystkim wielkie wydarzenie popkulturowe, co zostało uwzględnione
w postaci specjalnych zakładów-smaczków. Obstawiać można m.in. to, czy:

  • Dr. Dre wystąpi jako pierwszy podczas Halftime Show,
  • Trener zwycięskiej drużyny zostanie oblany napojem Gatorade koloru pomarańczowego,
  • Podczas rzutu monetą padnie orzeł czy reszka.

Pełna oferta zakładów specjalnych oraz okolicznościowa promocja na ten event czekają w ten weekend na koneserów (i nie tylko!) Super Bowl w Betcris.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Działa na podstawie zezwolenia (PS4.6831.1.2019) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024