Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozbij bank, Profesorze w Betfan

Rozbij bank Profesorze w Betfan

Rozbij bank Profesorze w Betfan

W pierwszym, rozpoczętym dziś tygodniu gracze BETFAN mogą każdego dnia liczyć na… PODWOJENIE ZYSKU! Wystarczy postawić kupon SOLO/AKO za dokładnie 49 zł i umieścić na nim typ z dokładnym wynikiem spotkania. Uwaga, wybrane spotkanie musi znajdować się na liście meczów danego dnia, dostępnej pod TYM promocyjnym linkiem.

Co istotne, każdy zagrany kupon musi zawierać zdarzenia kończące się jednego dnia – warto mieć to na uwadze, tworząc kupony AKO. Jeden gracz może zgarnąć podwojenie raz dziennie, maksymalnie do 2 000 zł.

Podsumowując: wygrywasz 500 zł, a finalnie otrzymasz 902 zł.

W skoku stulecia najważniejsze są strategia i przygotowanie. Liczy się każdy detal i informacja. Wiesz coś, czego nie wiedzą inni? Masz przeczucie silniejsze niż kiedykolwiek? Okaż się skuteczny w swoich decyzjach jak Profesor. Do odważnych świat należy.

Od poniedziałku do niedzieli w BETFAN, oprócz wygranych z kuponów, możesz zgarnąć również podwojenie swoich wygranych – aż do 2 000 złotych za kupon spełniający warunki!

JAKI JEST PLAN?

 1. Postaw dowolny kupon za dokładnie 49 zł
 2. UWAGA! Na jednym kuponie SOLO/AKO musi znaleźć się jeden dokładny wynik ze wskazanej ligiNp. we wtorek rozgrywane są dwa mecze Premier League. Możesz postawić kupon z dokładnym wynikiem zarówno na mecz Newcastle – Norwich, jak i na Leeds – Crystal Palace, ALE na dwóch różnych kuponach
 3. Im więcej meczów danego dnia we wskazanej lidze, tym więcej szans na zgarnięcie podwojenia wygranej!
 4. Liczy się pierwszy zagrany i rozliczony kupon z dokładnym wynikiem na dany mecz
 5. Możesz otrzymać jedno podwojenie dziennie

Nic nie jest takie, jakim się wydaje. 20 000 zł w początkowej puli iście matriksowskiej promocji BETFAN, może zmienić się nawet w 200 000 zł wygranej. Wszystko jest w Twojej głowie i Twoich rękach. Sam wybierz, którą drogą pójdziesz, by dotrwać do końca i zgarnąć pulę, która odmieni Twoje życie.

TYGODNIOWY ROZKŁAD LIG W PROMOCJI

 • Poniedziałek, 29.11 – La Liga +1
 • Wtorek, 30.11 – Premier League +2
 • Środa, 1.12 – Serie A +3
 • Czwartek, 2.12 – Premier League +2
 • Piątek, 3.12 – Ekstraklasa +2
 • Sobota, 4.12 – Bundesliga +3
 • Niedziela, 5.12 – Ekstraklasa +3

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author