Silesion.PL

serwis informacyjny

Robur WK vs. Hardkorowy Koksu w Rundkach przed High League 3

HIGH League 3 Rundki Robur WK vs. Hardkorowy Koksu

HIGH League 3 Rundki Robur WK vs. Hardkorowy Koksu

W środę 25 maja o godzinie 20:00 kolejne Rundki! Tym razem będzie naprawdę HARDKOROWO. W studiu spotkają się gwiazdy co-main eventu HIGH League 3, Robert Orzechowski i Robert Burneika, czyli Robur WK i Hardkorowy Koksu! To będą najsilniejsze Rundki w historii “Wysokiej ligi” Malika Montany… nie możecie tego przegapić.

W poprzednich Runkach gali nr. 3 mogliśmy oglądać m.in. Ewę “Kleo” Brodnicką i Kamilę “Kamiszka” Wybrańczyk oraz Lil Masti i Zusje.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author