Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Kaniowski poprowadzi konferencję HIGH League!

Mateusz Kaniowski poprowadzi konferencje HIGH League

Mateusz Kaniowski poprowadzi konferencje HIGH League

HIGH League poinformował na Twitterze, że do High League dołączył dziennikarz sportowy Mateusz Kaniowski .

Mamy dla Was prawdziwą petardę! Mateusz Kaniowski, witamy w rodzinie HIGH League! Mateusz poprowadzi II konferencję, która odbędzie się w poniedziałek! …I to nie będzie jedyna niespodzianka, którą dla Was szykujemy. II konferencja HIGH League . PONIEDZIAŁEK, 20:00

Druga konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w poniedziałek, 30 maja 2022 r., w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w ATM Studio. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Wysoka liga po raz pierwszy zorganizuje swoje wydarzenie w telewizyjnym studiu ATM przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna!

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan “Alanik” Kwieciński i Dawid “Crazy” Załęcki, którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis “Bad Boy” Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji.

To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert “Robur WK” Orzechowski Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024