Silesion.PL

serwis informacyjny

Ratujmy Kluby – Nasze Piłkarskiej Rodziny!

Prezes Delty Warszawa Andrzej Trzeciakowski i trener Artur Kolator apelują do prezesa PZPN Zbigniewa Bońka o pomoc finansową dla klubów z niższych lig. Założyciele akcji “Ratujmy Kluby – Nasze Piłkarskiej Rodziny!” chcą włączenia klubów do Tarczy Antykryzysowej.

Klubom piłkarskim grozi śmierć! Nie możemy czekać i spokojnie na to patrzeć. Nie możemy całego ciężaru odpowiedzialności za istnienie przerzucić na rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców. Mamy PZPN, który jest pierwszy, który powinien działać! Dlatego też kierujemy na ręce Pana Prezesa Zbigniewa Bońka stosowny apel – RATUJMY KLUBY – NASZE PIŁKARSKIE RODZINY!

Bardzo prosimy wszystkich, którzy kochają piłkę nożną, którzy są z nią zawodowo związani oraz naszych najwspanialszych rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców o wzięcie udziału w tym wydarzeniu i poparciu apelu. Prosimy również o dalsze jego udostępnianie aby dotrzeć do kolejnych ludzi! Musimy pokazać jaka w nas drzemie siła, ilu nas jest i jak jesteśmy zdeterminowani. Musimy otrzymać wsparcie dla naszych najwspanialszych trenerów.

Podkreślmy rolę tysięcy naszych klubów sportowych i dziesiątek tysięcy naszych trenerów, którzy szkolą setki tysięcy naszych zawodników – to ci ludzie są bohaterami i na nich opiera się piłka nożna! Im dlatego należy się pomoc!

Artur Kolator
Trener
Członek Zarządu Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

źródło:facebook.com/events/212207046896068

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024