Silesion.PL

serwis informacyjny

Postaw na skoki w BETFAN i graj bez ryzyka

W BETFAN nie zapominają o sportach zimowych, tym bardziej o skokach narciarskich. Dlatego w sobotę przy okazji kibicowania Polakom zapraszają graczy do skorzystania ze specjalnej oferty! Ci, którzy wezmą udział mogą wczuć się w rolę ekspertów i WYGRAĆ, a w najgorszym wypadku otrzymać zwrot środków na konto.

Oferta jest aktywna tylko 5 grudnia, wymaga skorzystania z aplikacji i obowiązuje tylko do czasu rozpoczęcia konkursu. Graczom, tak jak polskim skoczkom, życzymy samych pomyślnych wiatrów!

UWAGA! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI, NALEŻY ZAWIERAĆ ZAKŁADY Z PONIŻSZYMI ZAŁOŻENIAMI TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ APLIKACJĘ

ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj PREMATCH na skoki

Ogólny kurs kuponu to co najmniej 1.8, a stawka powinna mieścić się w przedziale 20 zł – 200 zł.

2. Zagraj BEZ RYZYKA na skoki LIVE

Postaw tę samą stawkę na skoki narciarskie na zakładach LIVE. Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 1.8. Kupon Ci nie wejdzie? Dostajesz zwrot stawki na konto bonusowe. Bonus zostanie dopisany w przeciągu 72h roboczych.

3. Obrót bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupon z min. 3 zdarzeniami (kurs pojedynczego wydarzenia to min. 1.35).

4. Promocja ważna 05.12.2020 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024