Silesion.PL

serwis informacyjny

Betfan rozdaje podwójne wygrane w Mikołajki

Bukmacher BETFAN proponuje specjalną promocję na Mikołajki. Już dziś możecie zgarnąć podwójną wygraną!

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto bonusowe“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na konto bonusowe.

Zasady Mikołajek w Betfanie są proste:

1. Wpłać i zagraj

Zagraj za całość kwoty, którą wpłaciłeś. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia z min. kursem 1.35 każdego wydarzenia. Maksymalna stawka kuponu to 200 zł.

2. Wygrałeś? Zgarniasz podwójną wygraną!

Jeśli Twój kupon wejdzie, to na Twoje konto główne wpłynie wygrana, a na konto bonusowe wpłynie równowartość zysku z wygranej. Bonus zostanie dopisany w przeciągu 48h roboczych.

3. Obrót bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne, należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon ze zdarzeniami z min. kursem 1.5 (liczba zdarzeń dowolna). Przy przenosinach wygrane mnożymy x10.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024