Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska liderem grupy? Kursy bukmacherów

Reprezentacja Polski w piłce nożnej wraca do gry po przerwie zimowej. W czwartek podopieczni Jerzego Brzęczka rozpoczną eliminacje Euro 2020 od wyjazdowego meczu z Austrią, a w niedzielę podejmą Łotwę.

Bukmacher TOTALbet przyjmuje zakłady, że po dwóch meczach będziemy liderem grupy G (kurs 1.90), lub że… selekcjoner zostanie zwolniony (kurs 25.00).

Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik – takiej siły ataku rywale mogą nam tylko pozazdrościć. Jeśli trener Brzęczek wykorzysta potencjał, to czeka nas udany początek eliminacji. Kurs na to, że wygramy oba spotkania, wynosi 3.75, czyli za postawione 10 zł można wygrać 37,50 zł (minus podatek).

Bukmacherzy uważają, że mecz z Łotwą będzie spacerkiem (kurs 1.10), natomiast problemy możemy mieć w Wiedniu. Współczynnik na to, że wygramy z Austrią, wynosi w TOTALbet aż 3.35! Dodajmy, że to najwyższy kurs na Polaków na świecie.

Można postawić, że Lewandowski, Piątek i Milik strzelą przynajmniej po jednym golu w jednym z dwóch meczów (kurs 6.00), lub że padnie bramka, w której zawodnik Serie A będzie strzelcem i asystentem (kurs 4.50).

Liczymy na ostre strzelanie w meczu z Łotwą. Co prawda nie będzie miejsca na boisku dla trzech napastników jednocześnie, ale po wejściu z ławki też mogą trafić i kurs 6.00 stanie się realny – uważa analityk sportowy TOTALbet Arkadiusz Ciołek.

Co się jednak stanie, jeśli Biało-Czerwoni rozczarują w najbliższych meczach? Można już zakładać się, że w takiej sytuacji posadę straci selekcjoner. Kurs na to, że Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony do 25.03 wynosi 25.00.

Wszystkie mecze reprezentacji Polski można obstawiać na totalbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author