Silesion.PL

serwis informacyjny

Podejmij wyzwanie i pokaż jakim jesteś typerem

Wielkie wyzwanie dla typerów
Przed Wami… Ekstra bonus, czyli 50% bonus od depozytu do aż 500 PLN!

Wystarczy obrócić nim JEDNOKROTNIE

Przed nami dwa najważniejsze spotkania tego sezonu. Pierwsze, 27.05.2019 finał Ligi Europy w Baku, gdzie naprzeciw siebie staną Chelsea oraz Arsenal. Drugie, w niedzielę – creme de la crème – finał Ligi Mistrzów w Madrycie pomiędzy Tottenhamem oraz Liverpoolem!

Specjalnie na tę okazje zakłady bukmacherskie forBET przygotowały coś EKSTRA, a mianowicie Ekstra bonus – jest to 50% bonusu od depozytu do aż 500 PLN! Bonusem wystarczy obrócić JEDNOKROTNIE. Jeden pewniak, jeden złoty strzał i środki z bonusu lądują na waszym saldzie głównym i możecie je wypłacić.

Zasady promocji:

1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 29.05.2019 od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN.

2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.

3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu.

4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.

5. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady WIRTUALNE II.

6. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.

7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

8. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.

9. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem:

a) singiel z kursem min. 2.0,

lub

b) AKO, w którym jedno ze zdarzeń posiada kurs min. 2.0 – pozostałe zdarzenia mogą mieć dowolny kurs.

10. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 7 dni (od momentu przyznania).

11. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 29.05.2019.

12. Promocją nadrzędną jest promocja Mistrzowski Start. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję Mistrzowski start nie będzie liczony do dzisiejszej (10.05.2019) promocji od depozytu.

13. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

15. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

16. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

17. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024