Silesion.PL

serwis informacyjny

Piast w Gdańsku gra o mistrzostwo? Kursy bukmachera

Po przerwie reprezentacyjnej Ekstraklasa wraca z bardzo ciekawymi meczami 27. kolejki. W piątek mecz na szczycie: Lechia Gdańsk podejmie Piasta Gliwice. W sobotę pogrążony w kryzysie Lech zagra o przełamanie w Kielcach. Na deser klasyk w niedzielę: Wisła Kraków – Legia Warszawa! Zapraszamy do analizy kursów legalnego bukmachera TOTALbet.

Znakomita forma Piasta, który wygrał pięć meczów z rzędu, ma wpływ na notowania bukmacherów. Podopieczni Waldemara Fornalika awansowali na trzecie miejscu w gronie kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 15.50. Faworytem pozostaje Legia (1.40), która wyprzedza Lechię (3.60).

Gdańszczanie podejmą w piątek Piasta i – według analityków TOTALbet – mają większe szanse na trzy punkty. Kurs na ich wygraną to 2.20. Z kolei zwycięstwo Piasta wyceniono na 3.80. Trenerzy Piotr Stokowiec i Waldemar Fornalik, podkreślają, że kluczową rolę odegra taktyka. To sugeruje, że mecz może zamienić się w piłkarskie szachy. Dlatego kurs na to, że padną mniej niż 2,5 gole, wynosi tylko 1.65.

Co z tym Lechem? To pytanie zadają sobie kibice w Poznaniu. Po przyjściu trenera Adama Nawałki zespół ma rozczarowujący bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Po dwóch przegranych z rzędu Kolejorz udaje się na wyjazd do Kielc, gdzie Korona nie będzie łatwym rywalem. Kursy są wyrównane: 2.60 na gospodarzy, 3.20 na remis i 2.85 na gości.

Wydarzeniem kolejki jest jednak mecz w Krakowie, gdzie Wisła podejmie Legię. Atutem gospodarzy jest Kuba Błaszczykowski. Współczynnik, że jeden z najlepszych polskich piłkarzy strzeli gola, wynosi 5.00, a dwa gole wyceniono na 25.00! Faworytem jest jednak drużyna z Warszawy, która ma 46% szans na wygraną (kurs 2.10). Trzy punkty dla Wisły są prawdopodobne na 25% (3.75), a remis na 29% (3.35).

Do końca sezonu zasadniczego Ekstraklasy pozostały jeszcze cztery kolejki. Później odbędzie się runda finałowa w grupie mistrzowskiej i spadkowej. Cały sezon rozgrywek o mistrzostwo Polski można obstawiać na totalbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024