Silesion.PL

serwis informacyjny

Oferta Cash-out w zakładach bukmacherskich PZBuk

Cash out w zakładach bukmacherskich PZBuk ✅ to opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu. Oferuje wiekszą kontrolę nad zakładami oraz szansę na zwrot, nawet tuż przed zakończeniem wydarzenia.

Usługa “Cash out” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Dostawcą usługi Cash Out jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.

2. Usługa Cash Out polega na możliwości wycofania przez Gracza się z danego zakładu i odzyskania części środków pieniężnych przeznaczony na poczet stawki danego zakładu.

3. Kwota środków pieniężnych podlegających zwrotowi jest każdorazowo ustalana przez pzbuk.pl. Gracz przed skorzystaniem z usługi Cash Out jest informowany o tym jaka kwota wpłaconych środków pieniężnych zostanie mu zwrócona.

4. Zgodnie z prawem od kwoty Cash Out powyżej 2280 zł zostanie pobrany 10% podatek od wygranych.

5. Usługa Cash Out jest dostępna na zakłady przedmeczowe or zakłady na żywo. Usługa działa na zakładach pojedynczych oraz wielokrotnych, z wyłączeniem wszystkich innych rodzajów zakładów.

6. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych, nie są dostępne w usłudze Cash Out.

7. Usługa Cash Out jest dostępna dla wybranych zdarzeń i/lub graczy. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do wycofania usługi Cash Out – w takich wypadkach zakłady postawione przez graczy, nie będą podlegać żadnym zmianom.

8. Usługa Cash Out jest dostępna jedynie w określonych ramach czasowych – zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować że usługa Cash Out zostanie zawieszona i/lub wycofana.

9. Usługa Cash Out jest dostępna jedynie dla zakładów, których przewidywana wygrana jest wyższa niż wniesiona stawka zakładu.

10. Zakłady, które skorzystały z usługi Cash Out są rozliczone i tak zostaną pokazane – wynik końcowy nie jest brany pod uwagę z powodu wcześniejszego rozliczenia zakładu.

11. Obrót kwoty bonusowej przy zakładach rozliczonych poprzez Cash Out nie jest brany pod uwagę. Pzbuk.pl zachowuje sobie prawo do anulowania środków bonusów jeżeli nastąpił błąd systemu lub błąd ludzki.

12. Zakłady postawione przy użyciu Darmowego Zakładu – oferowanego w ramach promocji Oferta powitalna „Darmowy zakład do 50 zł” – nie obsługują usługi Cash Out.

13. Zakład Cash Out postawiony na zdarzenie, które zawiera błąd lub niepoprawny kurs, zostanie anulowany i środki zostaną zwrócone na konto gracza.

14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą usługę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

15. Pzbuk.pl może anulować wynikłe z usługi wygrane w przypadku złamania Regulaminu.

16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024