Silesion.PL

serwis informacyjny

Dar Placencja walczy o Mistrzostwo Bekstraklasy i nagrody

Dar Placencja to najlepszy klub piłkarski w Gminie Łowicz występujący obecnie w Klasie A. Sukcesy: Mistrzostwo A Klasy – 2016/17, Mistrzostwo B Klasy – 2008/09.

Wieś Placencja położona jest w województwie łódzkim, w powiecie łowickim, w gminie Łowicz. Równolegle do II wojny światowej funkcjonowała lokalna nazwa “Płaczów“. Pierwotna nazwa “Płaczów” pojawia się już w roku 1579. W XVIII wieku dokumenty wspominają o tym, że wieś jest częścią wieczystej dzierżawy Heleny Radziwiłł.

Zakłady bukmacherskie forBET wybrały wśród klubów z całej Polski po 8 ekip z A i B klasy, by te zaangażowały jeszcze mocniej swych fanów w akcję #RegioBet, a co za tym idzie powalczyły o końcowy triumf i główną nagrodę – komplet strojów meczowych od forBET na nowy sezon 2019/20!

Rywalizacja odbywać będzie się przez 10 tygodni podczas których w każdy weekend połowę ligi – czyli mecze 8 zespołów, będzie można obstawić na stronie iforbet.pl

Kluby otrzymywać będą po każdej kolejce PUNKTY, które przydzielane będą według popularności meczu danej drużyny w naszych zakładach i tak z tygodnia na tydzień, aż do ostatniej kolejki.

Tabela Mistrzostwa Bekstraklasy 2019

Wybrane kluby to:

– B klasa: Coco Jambo Warszawa, Czarni 44 Szczecin, Fairant Kraków, Muchobór Wrocław, Naprzód Świbie, Olimpia Kisielice, Piasek Potworów, Zagłębiak Tucznawa

– A klasa: Czarni Wałbrzych, Dar Placencja, Lechita Kłecko, LKS Niedźwiedź, Orzeł Czemierniki, Pelikan Niechanowo, PKS Radość, Unia Ciechanowiec

 

Punktacja:

1 miejsce – 10 pkt

2 miejsce – 8 pkt

3 miejsce – 6 pkt

4 miejsce – 5 pkt

5 miejsce – 4 pkt

6 miejsce – 3 pkt

7 miejsce – 2 pkt

8 miejsce – 1 pkt

 

Nagrody:

1 miejsce – komplet strojów meczowych na sezon 2019/20 + pamiątkowy puchar za Mistrzostwo.

2 i 3 miejsce – Pamiątkowe puchary za zdobycie miejsc na podium.

7 miejsce – Pamiątkowa statuetka za zdobycie „pechowego” miejsca.

13 miejsce – Pamiątkowa statuetka za zdobycie „szczęśliwego” miejsca.

Każdy zespół rozegra w ramach „ligi” po 5 spotkań które kibice będą mogli obstawić w zakładach, a więc maksymalna ilość punktów do zdobycia w rozgrywkach to 50.
Pierwsze mecze ligi będą w ofercie forBET już w najbliższy weekend (30-31.03). Pierwsza tabela z póki co połową stawki drużyn opublikowana będzie tuż po weekendzie. Zapraszamy do zabawy i jakże ciekawej rywalizacji o tytuł najlepszej ekipy Bekstraklasy.

Zachęcamy również do używania oficjalnych hashtagów które ułatwią komunikację z kibicami, a są nimi oczywiście #RegioBet #BekstraklasA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024