Silesion.PL

serwis informacyjny

Odbierz darmowy zakład w PZbuk nawet do 100 zł

Przed nami półfinał Ligi Mistrzów. Z tej okazji zakłady bukmacherskie PZBuk przygotowały gorącą promocję, w której możesz wybrać jedną z poniższych opcji:

Wpłacasz 100 zł i stawiasz zakład wielokrotny za tą samą kwotę, a w czwartek dostajesz darmowy zakład o wartości 20 zł

 • LUB

Wpłacasz 500 zł i stawiasz zakład wielokrotny za tą samą kwotę, a w czwartek dostajesz darmowy zakład o wartości 100 zł

 1. Zapisz się
  Zapisz się do promocji klikając w przycisk “Zapisz się” i zaloguj się na swoje konto
 2. Dołącz do gry
  Wybierz jedną z dwóch ofert, dokonaj depozytu na wybraną kwotę i postaw odpowiedni zakład
 3. Odbierz zakład
  W czwartek odbierz gwarantowany darmowy zakład

Regulamin promocji „Półfinał Ligi Mistrzów”

 

 1. Organizatorem promocji „Półfinał Ligi Mistrzów” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniach 07.05.19 od godziny 15:00 do 08.05.19 do godziny 23:59.
 2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi odpowiednio do wybranej promocji 20 zł lub 100 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz skorzystać z jednej z poniższych opcji:
 1. a) wpłacić 100 zł i postawić zakład wielokrotny za tą samą kwotę

LUB

 1. b) wpłacić 500 zł i postawić zakład wielokrotny za tą samą kwotę
 1. Darmowy zakład zostanie dopisany do konta gracza w czwartek, 09.05.2019 do godziny 23:59, po spełnieniu warunków promocji.
 2. Otrzymany darmowy zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem 2.0 w kwocie odpowiadającej wybranej promocji. W przypadku opcji nr 1 kwota zakładu  wynosi 20 zł, w przypadku opcji nr 2 kwota zakładu wynosi 100 zł.
 3. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 2 dni na wykorzystanie darmowego zakładu. Darmowy zakład może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.
 4. Gracz może skorzystać tylko z jednej oferty promocyjnej.
 5. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład dopisany do konta gracza zostaje unieważniony.
 6. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

 1. c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów
 2. d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
 3. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 4. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author