Silesion.PL

serwis informacyjny

O rodzinie się pamięta… Niebieska Paczka na święta

W okresie przedświątecznym po raz pierwszy kibice Ruchu Chorzów przeprowadzili przy Cichej akcję „Niebieska Paczka”. Środki na ten cel chodziły z wpłat Kibiców oraz przychodów z tytułu sprzedaży klubowych gadżetów. W okresie od 1 do 10 grudnia 5% wartości każdej transakcji dokonanej w sklepach Ruchu Chorzów trafiało na rzecz projektu. Za zebrane pieniądze we współpracy z kibicami przygotowano blisko 500 pakietów, które trafiły do najmłodszych kibiców „eRki”.

Ponadto wręczono 70 świątecznych paczek zasłużonym piłkarzom, trenerom i pracownikom Ruchu. Część z kibiców Legend odwiedziło osobiście, część z radością ugościło przy Cichej, do kolejnych staramy się dotrzeć. Obdarowywanie bliskich nam osób w okresie świąt jest zakorzenione w naszych tradycjach. Zrobimy wszystko, by ta normalność zagościła na stałe także w Ruchu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024