Silesion.PL

serwis informacyjny

Kolęda w wykonaniu piłkarzy Legii w języku migowym. Wesołych Świąt!

Święta to wyjątkowy czas, w którym nic ma rzeczy niemożliwych. Piłkarze Legii Warszawa wspólnie z Fundacją Migam i Andrzejem Nejmanem z Teatru Kwadrat wykonali w języku migowym kolędę “Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Świąteczny spot jest zwieńczeniem edukacyjno-społecznego projektu #SuperMistrzowie z udziałem SuperMistrzyni Julii Szeligi.

Zawodnicy Legii Warszawa, pracownicy klubu, przedstawiciele Migam i goście wspólnie wykonali popularną kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Podczas nagrywania utworu, piłkarze Legii mieli możliwość nauki polskiego języka migowego.

Celem akcji #SuperMistrzowie jest pokazanie, że niepełnosprawności dzieci nie muszą oznaczać rezygnacji ze sportowego życia społecznego, wspólnego przeżywania emocji, realizacji swoich pasji i samorozwoju. W przedświątecznym okresie Legia Warszawa spełniła marzenia dzieci z niepełnosprawnościami (przede wszystkim ruchowymi), które zostały obdarowane wyjątkowymi prezentami związanymi z ich idolami i zainteresowaniami. W akcję zaangażowani byli piłkarze Mistrzów Polski, zawodnicy innych sekcji, a także przyjaciele Klubu (aktorzy, osobowości telewizyjne, influencerzy).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024