Silesion.PL

serwis informacyjny

Betfan znów to robi! Zaznacz zgody i zgarnij bonus

TYdzień dobrych wiadomości

Jak co roku 8 września obchodzimy dzień dobrej wiadomości. Legalny polski bukmacher BETFAN postanowił przedłużyć te zacne święto i ogłasza od wtorku do niedzieli TYdzień dobrych wiadomości dla Graczy! Dobrze się składa, bo akurat trwa Liga Narodów, a w weekend startować będą La Liga i Premier League. Czyż te wszystkie wiadomości nie są dobre?

ZASADY SĄ PROSTE:

ZAZNACZ ZGODY
Jeżeli chcesz uczestniczyć w promocji, musisz zaznaczyć zgody marketingowe BETFAN do poniedziałku 7 września do godziny 11:00.

WPŁAĆ SIANO
Bukmacher przyznaje bonusy od depozytów przedziale 50-500 zł. Przyznany bonus jest równowartością wpłaty.

OBRÓĆ SIANEM
Aby uaktywnić bonus należy jednokrotnie obrócić depozytem, grając kupon z kursem 2.0

MNOŻONE WYGRANE X10
W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne należy obrócić czterokrotnie obrócić bonusem, stawiając kupony po kursie 2.5. Przy przenoszeniu siana wygrane mnożymy x10!

Promocja trwa od 8 do 13 września włącznie

Co zyskam, wpisując kod bonusowy LEGALNY100BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024