Silesion.PL

serwis informacyjny

Najlepsze kupony weekendowe, czyli jak poszło graczom BETFAN zakłady bukmacherskie?

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozstrzygnięć najważniejszych rozgrywek sportowych, a kibiców w szczególności emocjonuje ostatnia prosta w świecie piłki nożnej. Choć część rozstrzygnięć zaskoczyła typerów, to wśród graczy legalnych zakładów BETFAN znaleźli się szczęśliwcy, którzy z pewnością zakończyli weekend w dobrym humorze.

Największa wygrana z tego weekendu, to ponad 28 tysięcy złotych. Choć stawka była okazała, to odwaga popłaciła. Typer na kuponie umieścił niemal całe TOP5 i ligę turecką, trzeba mieć… naprawdę silną psychikę.

Nie zawsze jednak do atrakcyjnej wygranej potrzebna jest równie wysoka stawka – inny gracz zdołał zwiększyć swój budżet ponad 200-krotnie i za zaledwie 5 złotych zgarnął ponad tysiąc! Obranie nietypowych kierunków i postawienie głównie na remisy okazało się kluczem do sukcesu.

Na koniec – cytując klasyka – “wisienka na torcie”, a więc równowaga pomiędzy stawką i kursem. Obstawiający w BETFAN znakomicie pomnożył swój kapitał i z 200 zł udało mu się zrobić ponad 7 tysięcy. Postawił on na połączenie topowych zdarzeń z piłki nożnej i tenisa, a także zakładów prematch oraz live. Niewątpliwie emocje trzymały do końca, zważając na obecność Lecha Poznań oraz remisu w Hiszpanii na kuponie. Losy zakładu rozstrzygnęły się jednak szczęśliwie i gracz może celebrować swoją wygraną!

Życzymy wszystkim Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author