Silesion.PL

serwis informacyjny

Ochman w finale Eurowizji. Kto wygra Eurowizję? Typy analityków BETFAN

Kto wygra Eurowizje Typy analitykow BETFAN

Kto wygra Eurowizje Typy analitykow BETFAN

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Krystian Ochman wejdzie do finału Eurowizji 2022. Co więcej, zrobi to w świetnym stylu, zajmując miejsce w TOP3 drugiego półfinału. A co z szansami na główną wygraną?

Zdaniem BETFAN piosenka „River”, jaką Ochman zaśpiewa na Eurowizji, da mu awans na koncert finałowy. Kurs na ten scenariusz wynosi 1.05, co oznacza prawie pewne zdarzenie. Co więcej, BETFAN uważa, że Krystian Ochman w walce o finał zdeklasuje większość rywali. Analitycy bukmachera dają mu bowiem miejsce wśród trzech najlepszych artystów występujących w półfinale 12 maja.

Bardzo wysokie są także szanse znalezienia się przez polskiego wokalistę w TOP10 całego konkursu. Wiadomo jednak, że nadzieje w Polsce koncentrują się wokół głównego trofeum. Są one uzasadnione, bo zdaniem BETFAN Krystian Ochman jest w ścisłym gronie faworytów Eurowizji. Jego główną konkurencję stanowią kolejno reprezentanci Ukrainy, Włoch, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

BETFAN uważa, że spośród sześciu faworytów niemal pewne miejsce w TOP3 finałowej gali, która odbędzie się 14 maja, mają Ukraina, Włochy lub Szwecja. Szanse tych krajów na podium wynoszą odpowiednio: 74%, 69% i 64%. Według bukmachera szanse na  znalezienie się przez polską piosenkę w gronie trzech najlepszych są niższe, ale wciąż niezłe – wynoszą 22%. Są też większe niż kolejnych na liście piosenek: brytyjskiej (21%) i greckiej (20%).

Zdaniem bukmachera główna wygrana powędruje jednak ostatecznie w ręce wykonawców z Ukrainy, co czego w dużej mierze przyczynią się względy pozaartystyczne.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

***

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author