Silesion.PL

serwis informacyjny

Nagroda za sportowe video roku dla Adidas i Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu Legii

Adidas i Dziecięca Sekcja Ampfutbolu Legii Warszawa otrzymały Nagrodę Biznesu Sportowego 2019 w kategorii: „sportowe video roku”. 

Utworzenie Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu w 2019 roku przez adidas, Legię Warszawa i Fundację Legii to bezprecedensowa inicjatywa w skali europejskiej. Nagrodzony spot z udziałem młodych ampfutbolistów pokazuje nie tylko ich zaangażowanie na boisku, ale także dojrzałe podejście do sportu, pasję i determinację.

Materiał prezentuje Dziecięcą Sekcję Ampfutbolu Legii Warszawa jako projekt długofalowy, który w realny sposób wpływa na życie młodych sportowców. Pozwala dzieciom z niepełnosprawnościami ruchowymi aktywnie uczęszczać na zajęcia sportowe i realizować swoją pasję. Uczestnictwo w treningach daje im poczucie przynależności do drużyny sportowej, wzmacnia ich charaktery, kształtuje wiarę w siebie i pomaga pokonywać bariery nie tylko na boisku.

Prestiżowe Statuetki DEMES – Nagrody Biznesu Sportowego zostały wręczone już po raz 16. Nagrody są przyznawane w piętnastu kategoriach dla najlepszych projektów i organizacji w marketingu sportowym i sponsoringu. 

Bardzo nas cieszy docenienie pracy, którą razem z klubem, adidas oraz Fundacją Legii wykonujemy na rzecz młodych ampfutbolistów. Nasze hasło „zmieniamy życie poprzez sport” oddaje charakter naszej działalności, a uhonorowanie nas statuetką pokazuje, jak zmienia się świadomość osób biznesu na rzecz sportu osób niepełnosprawnych. Mam nadzieję, że ten unikatowy na skalę europejską projekt zrzeszający dzieci po amputacjach lub z wadami wrodzonymi kończyn nadal będzie szybko się rozwijał i kolejne dzieciaki będą dołączać do drużynypowiedział Mateusz Szczepaniak, trener Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu Legii Warszawa.

ideo zostało wyprodukowane przez dom kreatywnej produkcji – Shootme Visual Artists w kooperacji z ówczesną agencją obsługującą adidas Poland, Labcon – Relevant Stories (obecnie agencją obsługującą adidas Poland jest VMLY&R).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024