Silesion.PL

serwis informacyjny

Oświadczenie Prezesa Zarządu BETFAN skierowane do byłego trenera Legii Warszawa, Aleksandara Vukovicia

BETFAN EXTRAPensja

BETFAN EXTRAPensja

Prezentujemy oświadczenie Prezesa Zarządu BETFAN skierowane do byłego trenera Legii Warszawa, Aleksandara Vukovicia

Warszawa, 21.09.2020

Szanowny Pan Aleksandara Vukovic

w imieniu całego zespołu BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, pragnę pogratulować Panu wspaniałej i pełnej sukcesów pracy na stanowisku trenera Legii Warszawa, zwieńczonej tytułem Mistrza Polski. Dzięki ogromnym umiejętnościom, pasji i zaangażowaniu zapisał Pan swoje nazwisko złotymi zgłoskami na kartach historii Wojskowych i dziś z pewnością zajmuje ono wyjątkowe miejsce w sercach kibiców — czego dowodem są ich słowa wsparcia płynące ze wszystkich stron. Ze smutkiem przyjąłem informację, że Pańska przygoda na stanowisku pierwszego trenera Legii dobiegła końca, jednak zamknięcie pewnego etapu to zawsze początek czegoś nowego. Dlatego już teraz chciałbym złożyć Panu wyjątkową propozycję Extra Pensji dla trenera i zaprosić do naszego zespołu BETFAN. Jestem przekonany, ze wspólnie moglibyśmy zrealizować wielki projekt, który byłby dla Pana niepowtarzalną okazją sprawdzenia się w zupełnie nowej roli.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź zwrotną i życzę wielu sukcesów w dalszej karierze!

Z wyrazami szacunku

Piotr Sienkiewicz

Prezes Zarządu BETFAN Sp z o.o.

Dowiedz się więcej na temat akcji legalnego polskiego bukmachera Betfan: “Extra Pensja dla trenera – szkoleniowcy Ekstraklasy walczą o 50 tysięcy”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023