Silesion.PL

serwis informacyjny

maxKursy w Milenium i nowy wygląd strony bukmachera

W poniedziałek 3 czerwca 2019 roku został uruchomiony nowy widok strony zakładładów bukmacherskich Milenium.

Główne zalety nowego layoutu to:

  • lepsza czytelność strony
  • przebudowane menu oferty wraz z funkcją polecanych lig
  • podstrona z porównywarką kursów (pokazująca, że Milenium ma konkurencyjną ofertę bukmacherską)
  • intuicyjne skrócone Menu konta użytkownika
  • poprawiona szybkość działania witryny

 

Co to są maxKursy w Milenium?

Dzięki maxKursom w Milenium możesz wygrywać więcej! Na tej podstronie znajdziesz zestawienie kursów na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. W tabeli poniżej zobaczysz, o ile zwiększysz swoją wygraną, obstawiając wybrane mecze w Milenium. Po kliknięciu w dany kurs bukmacherski z oferty Milenium, automatycznie zostanie on dodany do kuponu w prawym górnym rogu strony.

Pamiętaj, że wybierając większą liczbę zdarzeń na kuponie, możesz skorzystać z naszej bogatej oferty bonusów i promocji bukmacherskich! Dodatkowo każdy zagrany kupon zwiększa szansę na awans w promocji „Wygraj Ligę” i zgarnięcie wyższego cashbacku za postawione zakłady!

Prezentowane zestawienie zostało wykonane 01 czerwca około godziny 09:00 na podstawie stron internetowych konkurencyjnych firm bukmacherskich. Zawiera kursy na faworytów w dzisiejszych wybranych spotkaniach.

Kursy na mecz Torun-Anwil W. dotyczą typu dwudrogowego na zwycięzcę spotkania. Milenium Zakłady Bukmacherskie zastrzega, że prezentowane kursy mogą ulec zmianie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author