Silesion.PL

serwis informacyjny

Mała Kryształowa Kula dla Stocha? Kursy bukmachera

Czas na finał sezonu 2018/19 w skokach narciarskich.

W czwartek w Planicy odbędą się kwalifikacje do piątkowego konkursu na skoczni mamuciej. Walka toczy się o małą Kryształową Kulę za loty. Jak szanse Kamila Stocha oceniają analitycy legalnego bukmachera TOTALbet?

Bohaterem sezonu bez wątpienia został Ryou Kobayashi, który wygrał 12 konkursów! Japończyk zapewnił już sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W lotach też jest liderem i nic dziwnego, że kurs na to, że sięgnie po małą Kryształową Kulę, jest najniższy (1.75).
Drugi w notowaniach na zwycięstwo w lotach jest Stefan Kraft (3.75), trzeci Markus Eisenbichler (8.00), czwarty Domen Prevc (9.00) i dopiero piąty Kamil Stoch (15.00). Tak niska pozycja Polaka może dziwić, bo Stoch jest trzeci w „generalce”, wyprzedza Krafta o 11 punktów i Prevca o 61. Bukmacherzy wzięli jednak pod uwagę formę z ostatnich tygodni, a ta przemawia na korzyść Austriaka i Słoweńca, który na dodatek skacze u siebie.

W Planicy odbędą się trzy konkursy: w piątek i niedzielę indywidualne, a w sobotę drużynowy. Emocje zaczną się jednak od kwalifikacji, na które TOTALbet także przygotował ciekawą ofertę. Faworytem czwartkowej sesji jest Prevc (2.75) przed Kobayashim (3.00) i Kraftem (4.00). Z Polaków najwyżej stoją akcje Piotra Żyły (25.00), Stoch jest tuż za nim (30.00).

Zarówno na kwalifikacje, jak i wszystkie konkursy, TOTALbet przygotuje ofertę na żywo. W Planicy zakończy się sezon w skokach, który dla wielu Graczy był pełen bukmacherskich sukcesów. Jeden z Klientów TOTALbet wygrał 6400 zł stawiając 150 zł na siedem par (m.in. Kot – Wolny) podczas PŚ w Sapporo.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author