Silesion.PL

serwis informacyjny

LVbet podpisał umowy sponsorskie z Wisłą Kraków, Wisłą Płock i Arką Gdynia

– Podjęliśmy decyzję o związaniu się z klubami Ekstraklasy albowiem naszym celem, poza prowadzeniem legalnej działalności gospodarczej, jest promowanie i wspieranie polskiego sportu – komentuje dla goal.pl Rafał Wójtowicz, prezes LVbet.

 

– Często natomiast jesteśmy w tym zakresie pomijani w artykułach wymieniających polskich legalnych bukmacherów. Mamy nadzieję, że obecność naszej firmy przy tak dużych markach jak Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, czy też Widzew Łódź, którego również jesteśmy sponsorem, pozwolą nam to zmienić i dotrzeć do świadomości Polaków. Obecne umowy kończą się wraz z końcem obecnego sezonu, ale już rozmawiamy o opcjach ich przedłużenia na kolejny. Mamy nadzieję, że uda nam się porozumieć z każdym klubem – dodaje prezes LVbet.

Co ciekawe, w przypadku Wisły Kraków marka LVbet nie pojawiała się w spekulacjach na temat nowego sponsora Białej Gwiazdy, chociaż nieoficjalnie mówiło się, że będzie to jeden z licencjonowanych bukmacherów (więcej o współpracy z Wisłą w serwisie wislakrakow.com). Z kolei, w Gdyni LVbet zajął miejsce STS. Logo LVbet można było dostrzec również w Niecieczy w trakcie meczu Termalica – Lechia, ale umowa (przynajmniej na razie) dotyczy wyłącznie band reklamowych – informują przedstawiciele bukmachera.

W ostatnich dniach STS związał się z Cracovią i Górnikiem Łęczna,tak więc jedynym klubem w Ekstraklasie bez umowy z bukmacherem jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

źródło: goal.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author